Zamknij
REKLAMA

Mistrz może być tylko jeden! Okazały puchar czeka na nowego właściciela...

11:20, 09.02.2020 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Już dziś poznamy Mistrza Polski Halowej Piłki Nożnej 2020! Od rana w hali sportowej gostyńskiego liceum trwają mecze barażowe drużyn, którym udało się wyjść grup. To już pewne w finałach nie zobaczymy zeszłorocznego mistrza. Kto w tym roku sięgnie po najwyższe trofeum?  Mistrzostwa to jednak nie tylko halowa piłka nożna. Przez cały czas na uczestników i kibiców czekają liczne atrakcje.

Piłkarskie święto w Gostyniu dobiega końca. W piątek i sobotę na boisku rywalizowały grupy E,F,G i H. To już pewne, że finale nie zobaczymy ubiegłorocznego Mistrza - zespołu "Peca Galaktyczni", który nie przeszedł fazy grupowej. Dziś ostatni dzień piłkarskich pojedynków. Od rana trwają baraże. Do 1/8 finału awansowali: TOM-KAR, 21 Baza Lotnictwa Taktycznego Świdwin, Wooden Villa, Globex, Plastrol Lotyń, Kaczmarek Transport, Polska Grupa Górnicza, Wal-Zen, Fast-Service Sochaczew, Holi Tennis Team, PSG, Opie-Kuny, Mar-Bud, Myjnia i Przyjaciele, Car-Zone, Giacomo Conti Krobstyń. Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski? Walka na boisku jest bardzo zacięta i wszystko może się jeszcze wydarzyć.

Główna część piłkarskiej imprezy przewidywana jest w godz. od 15. do 20. Wtedy rozegrane zostaną najważniejsze pojedynki (finałowy około godz. 19:30). Działo się będzie nie tylko na boisku. Planowane są występy: m.in. podopiecznych Szkoły Tańca "Desperado" "Energizy" i Arka "Rudego" Rybakowskiego. Do tego pokazy świateł i wiele innych atrakcji. Planowane są także konkursy i zabawy z piłką, popcorn, wata cukrowa oraz hot-dogi prosto z "berlinkowozu". To jednak nie wszystko. Cały czas trwają licytacje na rzecz 2-letniego Dawidka chorującego na Klątwę Ondyny. Rośnie też pula pieniędzy za każdego zdobytego gola, która obecnie wynosi  już 18,30 złotych. Do tej pory podczas Mistrzostw padło 432 bramek. Nietrudno policzyć, że to kwota prawie 8 tys. zł

Zapraszamy do hali sportowej gostyńskiego liceum!

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


CiekawyCiekawy

0 0

I kto wygrał? 09:51, 10.02.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tomtom

0 0

Car-Zone Wrocław 09:56, 11.02.2020


© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone