Zamknij
REKLAMA

Idą na rekord! Ten weekend zapowiada się wyjątkowy nie tylko dla piłkarzy...

13:51, 07.02.2020 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Idą w tym roku na rekord! I to dosłownie... Cały czas rośnie suma z prowadzonych licytacji, zbiórki do puszek i celnych strzałów oddanych do bramek. Obecnie sponsorzy płacą za każdego zdobytego gola aż 18 złotych, a przed nami kolejne ekscytujące dni na piłkarskim boisku 

Przed nami drugi, a zarazem ostatni weekend VI Mistrzostw Polski Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.pl w Gostyniu. Rozgrywki ruszają już dzisiaj. - Grupa E od godz. 18., kontynuacja jutro w sobotę 8 lutego. Wtedy też zobaczymy na boisku zespoły z pozostałych grup, w tym m.in aktualnych mistrzów - Peca Galaktyczni Bydgoszcz - mówi Mateusz Gendera, współorganizator mistrzostw.

Największe emocje czekają na nas w niedzielę 9 lutego. W godzinach 8-11 rozgrywane będą baraże o wejście do 1/8 finału. Potem będzie już tylko ciekawej. Główna część piłkarskiej imprezy przewidywana jest w godz. od 15. do 20. Wtedy rozegrane zostaną najważniejsze mecze (finałowy najpewniej około godz. 19:30). Działo się będzie też nie tylko na boisku. Planowane są występy: m.in. podopiecznych Szkoły Tańca "Desperado", będzie występ "Energizy", czy Arka "Rudego" Rybakowskiego, do tego pokazy świateł i wiele innych atrakcji. Do tego konkursy i zabawy z piłką, popcorn, wata cukrowa oraz 800 hot-dogów prosto z "belinkowozu"

Mistrzostwom towarzyszy też akcja charytatywna na rzecz 2-letniego Dawidka chorującego na Klątwę Ondyny. Kwota z dnia na dzień jest coraz wyższa. Do tej pory z prowadzonych licytacji udało się zebrać 16.350 złotych, a do puszek blisko 2,3 tys. złotych. Ogromne jest też wsparcie sponsorów i osób prywatnych, dzięki którym cały czas rośnie suma za każdą strzeloną podczas mistrzostw bramkę - W tej chwili jest to 18 złotych za każdego gola. Nadal nie brakuje prywatnych osób czy firm, które składają się na ta sumę. To już rekordowe summa za celny strzał i wierzymy, że nasi mieszkańcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa - mówił Adam Świerzewski, współorganizator mistrzostw.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone