Zamknij
REKLAMA

Płacą za każdego gola! Za nami pierwszy dzień widowiskowej imprezy w Gostyniu

11:24, 02.02.2020 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Za nami pierwszy, inaugurujący dzień VI Mistrzostw Polski Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.pl. Przez cały ten czas miłośnicy piłki nożnej rywalizowali na boisku strzelając aż 167 goli! Za każdą bramkę ludzie dobrego serca zapłacą, co najmniej...16 złotych, jako wsparcie dla 2-letniego Dawidka, chorującego na "Klątwę Ondyny". Jednak mistrzostwa to nie tylko bramki i mecze, ale też wiele innych atrakcji.

Piłkarskie święto w Gostyniu trwa. Przez całą sobotę w hali sportowej gostyńskiego liceum rozgrywano mecze i strzelano bramki. Od rana na boisku swoje piłkarskie umiejętności szlifowali najmłodsi. Dzieciaki przede wszystkim świetnie się bawiły ciesząc z każdego strzelonego gola, których padło aż 109! Były też porażki, ale te traktowano raczej jako  naukę i doświadczenie. Jedno trzeba podkreślić, każdy maluch, który wszedł na boisko zasłużył na medal i całusy od najwierniejszych kibiców - rodziców, opiekunów, dziadków...

Emocje zaczęły sięgać zenitu, gdy na boisku pojawiły się zespoły grup A i B. Panowie pokazali, że stać ich na bardzo dużo, zwłaszcza zespoły WOODEN VILLA Września i CAR-ZONE Wrocław, które  przechodzą do 1/8 finału! Futsal Gostyń, Javi Ogrodzenia, Ignasiak Sport Września i Opie-Kuny spotkają się w przyszłotygodniowych barażach, zachowując szansę na dalszą rywalizację o puchary.

Podczas wczorajszych rozgrywek brakarze kapitulowali 58 razy! Dlaczego to tak ważna jest każda bramka? Każdy zdobyty w mistrzostwach gol, to co najmniej 16 złotych na leczenie 2-letniego Dawidka chorującego na "Klątwę Ondyny"  (przy czym suma cały czas rośnie). Do tego trzeba doliczyć licytacje, z których do wczoraj udało się uzbierać 11.850 złotych, a także pomiar szybkości strzałów, gdzie też zbierane są pieniądze. Ile uda się uzbierać? Sądząc po zaangażowaniu, a także  hojności organizatorów i zawodników, po raz kolejny kwota ta może być imponująca. Dlatego dziś również zapraszamy wszystkich do hali sportowej gostyńskiego LO na dalszą część rozgrywek. Każdy kto przyjdzie, może liczyć na super atmosferę, emocjonujące pojedynki i nietuzinkowe piłkarskie gadżety oraz wiele atrakcji związanych z piłką. 

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone