Zamknij
REKLAMA

W ten weekend połączy nas piłka.Przyjdź, zrób coś dla siebie i wspomagaj innych...

11:07, 29.01.2020 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

W nadchodzący weekend rusza ogólnopolski turniej piłki halowej - VI Mistrzostwa Polski Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.pl. Do Gostynia przyjadą drużyny z całego kraju. Na boisku rywalizować będą dzieci oraz dorośli miłośnicy piłki nożnej. Halowe mistrzostwa to jednak coś więcej niż tylko rozgrywki piłkarskie – to wielkie rodzinne święto i moc atrakcje dla każdego. Wydarzeniu towarzyszyć będzie również zbiórka na rzecz 2-letniego Dawidka. Licytacje gadżetów już ruszyły, ale "najsmaczniejsze kąski" czekają na piłkarskie rozgrywki.

Dwa pierwsze weekendy  1-2  oraz 7-9 lutego, to dla miłośników halowej piłki nożnej wielkie wydarzenie.  Do hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu (ul. Wrocławska 10) zjadą zawodnicy z całej Polski - Zaczynamy w sobotę (1 luty) o od godzin porannych turniejem dzieci, natomiast od godz. 14. na boisku pojawią się zawodnicy grający w grupach A i B, w niedzielę (2 lutego) również zaczynają maluchy, a po południu grupy C i D - mówi Mateusz Gendera, współorganizator mistrzostw.

Podczas imprezy, nie tylko będzie można dopingować swoich faworytów, ale też świetnie się bawić. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji, w tym konkursów i zabaw - Każdego dnia mierzenie prędkości strzału, wbijanie gwoździ różnymi wielkościami młotków, co w zeszłym roku było hitem wśród pań. Będą konkursy, i zabawy dla dzieci, w których również będzie można zdobyć nagrody - wymienia Mateusz Gendera i zachęca. - Warto przyjść i przekonać się jak dobrze można bawić się na takim turnieju, a przy okazji pooglądać mecze i pokibicować - dodaje współorganizator turnieju.

Nieodłącznym elementem mistrzostw jest towarzysząca im od początku akcja charytatywna. Tym razem prowadzona będzie nie tylko zbiórka pieniędzy, ale też liczne licytacje z  których dochód zostanie przekazany na rzecz 2-letniego Dawida, chorującego na "Klątwę Ondyny". - Można wspierać zbiórkę,a przy okazji wejść w posiadanie niesamowitych sportowych gadżetów. Do wylicytowania będą m.in. rękawice z podpisem Łukasza Fabiańskiego oraz jego koszulka West Ham United F.C., gdzie obecnie gra. Mamy kask Bartosza Smektały, mnóstwo koszulek – Arki Gdynia, Piast Gliwice, Lech Poznań, piłki z podpisami piłkarzy Lecha Poznań, żużlowy strój Damiana Balińskiego oraz wiele innych żużlowych gadżetów. Gratką mogą być zestawy przekazane przez 21. Bazę Lotnictwa Taktycznego z Świdwinia - wymienia Mateusz Gendera i zaprasza do śledzenia akcji na Fanpageu. - Już w tej chwili mamy 35 aukcji, z których gwarantowana suma to około 11 tys. złotych - dodaje.

To jednak nie wszystko. Znaleźli się również tacy, którzy zapłacą za każdą zdobytą  bramkę podczas mistrzostw. Dodajmy, że średnio podczas zawodów pada ich od 500 do 600  - W tej chwili w puli mamy już kwotę, w której każda bramka kosztuje 12,2 złotego. Do tej pory najwyższa kwota za bramkę w historii mistrzostw wynosiła 10 złotych - podsumowuje Mateusz Gendera, współorganizator mistrzostw.

Kontynuacja mistrzostw w kolejny weekend 7-9 luty. O szczegółach będziemy informować.
 

[ZT]47690[/ZT]

 

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JoJo

0 0

Brawo Maryś ;)) 21:17, 31.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz