Zamknij

Brawo!

12:39, 03.10.2019 | MiS
Skomentuj Foto: Facebook Zuzanna Olejniczak
REKLAMA

Powoli kończy się kolarski sezon szosowy. Zawodnicy gostyńskiego Kolarskiego Klubu Sportowego w miniony weekend brali udział w jednych z ostatnich zawodów ulicznych zajmując wysokie pozycje. Juniorka Zuzanna Olejniczak zaprezentowała się w Torowych Mistrzostwach Polski w Pruszkowie, gdzie jechała ramię w ramię z elitą kobiet.

Zuzanna Olejniczak, najlepsza zawodniczka KKS co prawda jeszcze w przyszłym roku pojedzie w kategorii juniorek, ale kilka dni temu zaprezentowała się na torze kolarskim w Pruszkowie ścigała się z elitą kobiet. - Zuza pojechała tam pod kątem przygotowania do przyszłego sezonu, by nabierać doświadczenia i uczyć się jeździć w grupie - mówił Waldemar Minta, trener KKS Gostyń dodając, że na torze w Pruszkowie poradziła sobie całkiem nieźle. Gostynianka w eliminacjach była 12., w jeździe na 500 metrów zajęła 5. pozycję, w kategorii omnium 10., a scratchu 15 miejsce.

Weekend był też pracowity dla najmłodszej kadry zespołu. Zawodnicy pojechali w Memoriale Marian Więckowskiego w Poznaniu, podczas którego każdy mógł dorzucić cegiełkę na leczenie wybitnego polskiego kolarza Ryszarda Szurkowskiego. W kategorii młodziczek na najwyższym stopniu podium stanęła Nikola Szajbel, druga była Olga Domachowska, natomiast jeżdżący w młodzikach Jakub Biernacki był trzeci. Spośród żaków drugie miejsce zajęła Wera Szefer, taką samą pozycję zajął jej klubowy kolega Mikołaj Listwoń. - Co prawda wjechał pierwszy na kreskę, ale podniósł ręce do góry i zawodnik z tyłu zdążył go wyprzedzić - mówi Waldemar Minta, trener KKS Gostyń.

Ostatnie szosowe rywalizacje czekają młodych kolarzy w najbliższy weekend pod Kaliszem.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

JmachoJmacho

1 0

Brawo Zuzia 21:53, 04.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Twoj wielbiciel <Twoj wielbiciel <

0 2

Zuzia wiesz że jestem cały czas z Tobą :). I będę zawsze żebyś tylko przegrała ze mną Bo i tak przegrasz ze mną.;P 23:53, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JPJP

0 0

Zdolna i piękna! 17:55, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz