Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
5
08:42, 09.03.2020
Reprezentująca powiat gostyński, drużyna Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego, działająca przy ZSR w Grabonogu wzięła udział w Finale Mistrzostw Wielkopolski LZS w piłce siatkowej chłopców. W turniej, który odbył się w Nietążkowie , udział wzięło 9 zespołów, walczących o możliwość startu w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Ponadgimnazjalnych.
25
15:46, 05.03.2020
Wielkimi krokami zbliża się największa w powiecie gostyńskim impreza sportowa - Runaway Polski Uciekinier! To już pewne tegoroczna edycja będzie miała dwudniową formułę. Według szacunków organizatorów może w niej uczestniczyć nawet 2 tys. osób! Impreza odbędzie się w Pępowie w dniach 27-28 czerwca. Dziś starosta Robert Marcinkowski, razem z wójtem gminy Pępowo Grzegorzem Matuszakiem i organizatorami wydarzenia Krzysztofem Zmysłowskim oraz Tomaszem Gruetzmacherem podpisali porozumienie w tej sprawie. Przy okazji zdradzili niektóre szczegóły.
1
13:56, 01.03.2020
Morsy z całej Wielkopolski poczuły dobroczynny wpływ zimnej wody cichowskiego jeziora. W ten sposób postanowili hartować ducha i ciało, a przy okazji zrobić coś dobrego. Fundusze zebranego podczas "wpisowego" przekazali na leczenie i rehabilitacje Moniki Rodzoch z Gostynia, która w wyniku zatrucia doznała uszkodzenia mózgu. Jak informują organizatorzy, do wody weszło około 150 osób, które świetnie się bawiły. Zresztą sami zobaczcie.
12
13:24, 01.03.2020
Trzeci rok z rzędu na gostyńskim lodowisku rozegrano miniturniej hokeja. Na sztucznej tafli rywalizowały dzieci i młodzież z gostyńskiego klubu "Tygrysy Gostyń" oraz zaprzyjaźnionych zespołów z Wrocławia i Poznania. Emocje dorównywały tym rozgrywanym podczas meczów NHL.
6
12:44, 26.02.2020
To były bardzo pracowite i emocjonujące dni dla gostyńskich kręglarzy. Sukcesy odnieśli zarówno seniorzy jak i młodsi zawodnicy. Największymi osiągnięciami mogą pochwalić się Jakub Osiewicz, który zakończył turniej na najwyższym stopniu podium i Zuzanna Lisiecka, zostając rekordzistką Polski
09:47, 22.02.2020
W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się krokomierze, zarówno te w formie opasek na rękę, jak i te w postaci aplikacji w telefonie. Wszystkie one mają jeden cel - zachęcić nas do ruchu. Wiele z tych urządzeń ustawionych jest tak, że zachęca do zrobienia 10 tysięcy kroków dziennie. Osiągnięcie tego wyniku ma pozwalać nam poprawić swój ogólny stan zdrowia, zachować sprawność, uniknąć przybierania na wadze, a nawet pozbyć się nadprogramowych kilogramów.
9
12:10, 19.02.2020
Członek Zarządu Powiatu Gostyńskiego Krzysztof Deutsch i tym razem nie miał sobie równych. Drugi rok z rzędu stanął na najwyższym stopniu podium podczas Regionalnych Zawodów Samorządowych w Tenisie Stołowym. Pokonał startujących w jego kategorii posłów, wójtów, burmistrzów i starostów.
1
13:46, 11.02.2020
VI Mistrzostwa Polski Halowej Piłki Nożnej przeszły do historii. Przez pięć dni w hali gostyńskiego liceum mecze rozgrywało blisko czterdzieści drużyn z całego kraju. Wśród uczestników nie zabrakło reprezentacji z naszego regionu, ale tym razem żadnej nie udało się stanął na podium. Jak burza przez fazę pucharową przeszedł za to zespół Car-Zone Wrocław zdobywając tytuł Mistrza Polski 2020 roku. Imprezie jak co roku towarzyszyła akcja charytatywna, która w tym roku okazała się rekordowa. Na konto 2-letniego Dawidka zebrano 40 tys. zł, do których dołożyli się sami piłkarze wrzucając pieniężne nagrody do puszek. Szacun! Patronat medialny nad Mistrzostwami objęła w tym roku redakcja Gostyn24
4
10:34, 11.02.2020
Był sołtysem, radnym, działaczem sportowym. Jak mówi córka Agnieszka, zawsze lubił działać dla lokalnego społeczeństwa. Trzynaście lat temu Jan Dopierała zmarł, jednak pamięć o nim trwa, dzięki turniejom kopa, które kiedyś zapoczątkował. W tym roku wzięło w nim udział 120 zawodników.
3
11:20, 09.02.2020
Już dziś poznamy Mistrza Polski Halowej Piłki Nożnej 2020! Od rana w hali sportowej gostyńskiego liceum trwają mecze barażowe drużyn, którym udało się wyjść grup. To już pewne w finałach nie zobaczymy zeszłorocznego mistrza. Kto w tym roku sięgnie po najwyższe trofeum? Mistrzostwa to jednak nie tylko halowa piłka nożna. Przez cały czas na uczestników i kibiców czekają liczne atrakcje.
13:51, 07.02.2020
Ligihalowe.pl w tym roku idą na rekord! I to dosłownie...Cały czas rośnie suma z prowadzonych licytacji, zbiórki do puszek i celnych strzałów oddanych do bramek. Obecnie sponsorzy płacą za każdego zdobytego gola aż 18 złotych, a przed nami kolejne ekscytujące dni na boisku.
1
12:53, 03.02.2020
Łącznie 314 goli strzelono podczas pierwszego weekendu VI Mistrzostw Polski Halowej Piłki Nożnej w Gostyniu. Niektórzy musieli pożegnać się w turniejem, inni będą jeszcze walczyć w barażach już za kilka dni. Tymczasem, zawodników na boisku osobiście wspierał 2-letni Dawid Napierała, który jak mówiła mama chętnie pomógłby też kopać piłkę...
11:24, 02.02.2020
Za nami pierwszy, inaugurujący dzień VI Mistrzostw Polski Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.pl. Przez cały ten czas miłośnicy piłki nożnej rywalizowali na boisku strzelając aż 167 goli! Za każdą bramkę ludzie dobrego serca zapłacą, co najmniej...16 złotych, jako wsparcie dla 2-letniego Dawidka, chorującego na "Klątwę Ondyny". Jednak mistrzostwa to nie tylko bramki i mecze, ale też wiele innych atrakcji.
2
12:57, 30.01.2020
Udowodnili, że potrafią to robić, dlatego poszli o krok dalej. W tym roku, na miłośników biegów przeszkodowych czeka kolejna nowość przygotowana twórców Runaway - Polski Uciekinier. Wspierani przez Adrenaline Rush , a także producenta przeszkód Extreme Construction, stworzyli coś unikatowego na skalę kraju. Jako pierwsi przedstawiamy wam projekt "Ninja Games"
1
11:07, 29.01.2020
W nadchodzący weekend rusza ogólnopolski turniej piłki halowej - VI Mistrzostwa Polski Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.pl. Do Gostynia przyjadą drużyny z całego kraju. Na boisku rywalizować będą dzieci oraz dorośli miłośnicy piłki nożnej. Halowe mistrzostwa to jednak coś więcej niż tylko rozgrywki piłkarskie – to wielkie rodzinne święto i moc atrakcje dla każdego. Wydarzeniu towarzyszyć będzie również zbiórka na rzecz 2-letniego Dawidka. Licytacje gadżetów już ruszyły, ale "najsmaczniejsze kąski" czekają na piłkarskie rozgrywki.
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone