Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:49, 21.09.2019
Nasz niezawodny sportowiec Czesław Roszczak, zawodnik UKS „Olimpijczyka” Pogorzela nie przestaje zadziwiać. Podczas Mistrzostw Europy Masters w lekkiej atletyce, jakie odbyły się we Włoszech wystartował w sześciu konkurencjach zdobywając i znów zdobył medal
13:16, 20.09.2019
Ring w hali widowiskowo-sportowej w Poniecu już stoi. Jutro zmierzą się w nim między innymi zawodnicy Polonii Leszno, Sportów Walki Gostyń, Legii Warszawa czy reprezentanci Rosji w ramach II Memoriału Bokserskiego im. Antoniego Gościańskiego.
12:53, 16.09.2019
Fogo Unia Leszno awansowała do finału PGE Ekstraligi i ma szansę trzeci rok z rzędu zdobyć tytuł Mistrza Polski. Wydarzeniem tym żyje cały region. Kibice w wielu miejscowościach zbierają się, by podpisać się na fladze finałowej, tak jak dziś przed południem w Poniecu. Najliczniejsza była grupa przedszkolaków, które świetnie bawiły się z leszczyńską maskotką.
4
11:14, 16.09.2019
Hala widowiskowo-sportowa już w najbliższą sobotę zamieni się w bokserska arenę. Wszystko za sprawą II Memoriału im. Antoniego Gościańskiego - jedynego olimpijczyka z Ponieca. W ringu zmierzą się pięściarze z całej Polski, swój udział powiedzieli zawodnicy z Rosji oraz kickbokserzy z wicemistrzem Europy Oskarem Dąbrowskim. Wstęp na to emocjonujące widowisko jest bezpłatny.
7
11:42, 15.09.2019
Kolejny rok z rzędu wędkarze z całej Wielkopolski walczyli w Żelaźnie o Puchar Burmistrza Gostynia. Tym razem nie była to indywidualne łowy, a drużynowe. Najlepszy zespół złapał ponad 20 kilogramów ryb! Łącznie wędkarze wyłowili ich ponad 220 kilogramów, gównie krąpi, leszczy i płotek.
3
14:46, 11.09.2019
Ostatnie tygodnie pokazały, że reprezentanci Kolarskiego Klubu Sportowego z Gostynia to zawodnicy, których stać na bardzo wiele. Tomasz Andrzejczak został Górskim Szosowym Mistrzem Polski, sporo sukcesów mają młodzicy zdobywając wysokie pozycje na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików na Pomorzu.
16:40, 09.09.2019
Niedziela w Rokosowie minęła pod znakiem konnej rywalizacji, choć jeszcze dzień wcześniej nie było to tak oczywiste. Ulewny deszcz sprawił, że parkur stał się niebezpieczny. Na szczęście wyszło słońce, dzięki czemu zawody rozegrano zgodnie z planem. Rywalizacja jak zawsze stała na wysokim poziomie, czego świadkami byli nie tylko sędziowie, ale też licznie zgromadzeni kibice.
5
15:02, 07.09.2019
Po raz piąty miłośnicy biegania spotkali się na trasie Półmaratonu Biskupiańskiego. Jego trasa wiodła drogami Starej Krobi, Domachowa, Ziółkowa... W tym roku pokonanie olimpijskiego dystansu dla jednych było wyjątkowo trudne ze względu na deszcz, dla innych taka pogoda była idealna. Pierwszy do mety dotarł Dawid Miaskowski z Leszna, któremu nie udało mu się jednak pobić rekordu trasy, ustanowionej przez Wojciecha Wenderskiego. Wydarzeniu towarzyszyły również biegli dla dzieci i młodzieży.
12
16:33, 02.09.2019
Sportowej imprezy na taką skalę nikt w sercu miasta, jeszcze nie organizował. Sobotni Runaway City Gostyń wymagał od organizatorów ogromnego zaangażowania i energii, ale było warto. Wydarzenie przyciągnęło do Gostynia nie tylko najlepszych zawodników, ale też setki miłośników aktywnego trybu życia. Jednym słowem petarda. Biegacze choć wykończeniami żarem lejącym się z nieba, nie kryli zadowolenia. Dobry wynik w grupie Elite gwarantował kwalifikację do Mistrzostw Europy jakie odbędą się we włoskim Val Di Fiemme w 2020 roku.
21
19:02, 01.09.2019
Ponad 900 uczestników, trzydzieści przeszkód i dwie trasy ulicami miasta, w potwornym upale. Tak skrócie wyglądał pierwszy w historii Runaway City Gostyń. Prezentujemy specjalny klip z największego sportowego wydarzenia w tym roku, zapowiadający reportaż z tej mega udanej imprezy.
13
15:41, 29.08.2019
Ruszyło wielkie flagowanie przed najważniejszymi meczami żużlowymi w PGE Ekstralidze. Przedstawiciele Fogo Unii Leszno przyjechali dziś do Gostynia. Fani fotografowali się z żużlowcem Januszem Kołodziejem, który również chętnie podpisywał klubowe flagi. W tym czasie leszczyński byczek buszował po ul. Wrocławskiej i zawieszał flagi na autach. Zabawa była po byku.
8
13:53, 27.08.2019
Malują po ścianach, niszczą place zabaw i znaki drogowe... Wandale bo o nich mowa tym razem pokazali, że i nawet piłkarska siatka może im przeszkadzać. Może ktoś z was ich widział?
9
13:34, 27.08.2019
Od kilku dni w centrum Gostynia można napotkać różnego rodzaju konstrukcje. To dopiero początek, bo będzie ich jeszcze więcej. Jedni zastanawiają się czemu mają służyć, inni - ci lepiej zorientowani - doskonale wiedzą, że już w tę sobotę największa impreza sportowa w mieście - Runaway City Gostyń!
13
09:48, 27.08.2019
Mamy fantastyczne dziewczyny w regionie. Po sukcesach na mistrzostwach europy mażoretek z ZSR Grabonóg, znakomicie spisały się też mażoretki z zespołu Big Bang. Podczas Mistrzostw Świata Mażoretek IFMS w Pradze czternastoletnia Zosia Gruszka zdobyła tytuł II wicemistrza świata w kategorii solo flaga juniorki. Dziewczyny świetnie zaprezentowały się również w konkurencji z pomponami.
6
16:24, 22.08.2019
Mażoretki reprezentujące Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu wróciły z Węgier jako mistrzynie Europy. Nadal nie mogą uwierzyć w sukces jaki osiągnęły. Dziś odbierały gratulacje i drobne prezenty od starosty Roberta Marcinkowskiego i wójta Piasków Wiesława Glapki. Nie zabrakło też podziękowań za godne reprezentowanie szkoły od dyr. Bożeny Ryczkowskiej. W rozmowie z Gostyn24 mistrzowskie mażoretki opowiedziały, co czuły stojąc na najwyższym stopniu podium, oraz gdy słuchały Mazurka Dąbrowskiego.
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone