Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
Rozwiąż QUIZ i zdobądź voucher na degustacyjną wyprawę do browaru PSOTNIK

7 sierpnia obchodzimy
Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowara

Z tej okazji zapraszamy do udziału w QUIZIE wiedzy na temat produkcji piwa w browarze PSOTNIK, który znajduje się w sąsiednim powiecie.

Do zdobycia voucher na degustacyjną wyprawę do browaru PSOTNIK  dla pięciu osób

Aby walczyć o nagrodę główną należy prawidłowo odpowiedzieć na 5 zawartych w quizie pytań, Oprócz samych odpowiedzi liczy się także data i czas. 

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla pełnoletnich Czytelników Gostyn24, a jego celem zdobycie wiedzy na temat produkcji jednego z najbardziej popularnych napojów na świcie - piwa. Oczywiście bezalkoholowego

Chcąc walczyć o nagrodę główną, oprócz prawidłowych odpowiedzi na wszystkie pytania, należy też pamiętać, że dane do systemu - imię oraz numer telefonu wpisujemy tylko raz!  

Po każdej odpowiedzi, system poinformuje gracza czy udzielona odpowiedź jest prawidłowa czy nie. Uczestnikiem konkursu może być wyłącznie osoba pełnoletnia. Datę i czas odpowiedzi system zarejestruje automatycznie. Na jego podstawie zostanie wyłoniony zwycięzca QUIZU. W przypadku takich samych wyników, nagrodę zdobywa uczestnik, który jako pierwszy prawidłowo odpowiedział na wszystkie pytania (liczy się data i godzina). 

Po zakończeniu zabawy, skontaktujemy się telefonicznie z osobą, która najszybciej rozwiązała quiz i przekażemy jej nagrodę. Informacja o tym zostanie również podana na Facebooku Gostyn24

QUIZ zakończymy 14 sierpnia o godz. 14.00 Zaraz potem poinformujemy Was o wynikach zabawy. Wzięcie udziału w konkursie jest dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgodny na publikację danych osobowych w tym wizerunku na potrzeby konkursu. 

ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY


 

ZABAWA ZAKOŃCZONA 
Miło nam poinformować, że laureatem konkursu z okazji 
Międzynarodowego Dzień Piwa i Piwowara 
został
Paweł Poniatowski z Gumienic
który w czasie 14 sekund odpowiedział prawidłowo na wszystkie pytania
W nagrodę otrzymuje VOUCHER  na wycieczkę degustacyjną dla 5 osób do browaru PSOTNIK  w Krzywiniu

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA