Zamknij
REKLAMA

Nagrali spot promujący przekazywanie 1% na OSP. Możemy pomóc im wygrać!

08:49, 20.05.2020 | MiS
Skomentuj
Foto: Filmik OSP Bodzewo
REKLAMA

Od dawna nosili się z zamiarem stworzenia filmu promującego jednostkę, by pokazać ma czym polega ich rola podczas akcji. Impulsem do tego, aby zrealizować pomysł było ogłoszenie konkursu przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych na najlepszy spot promujący przekazywanie 1% na rzecz OSP. Zobaczcie jak sobie poradzili ze scenariuszem strażacy OSP Bodzewo i nie żałujcie głosów!

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił Ogólnopolski Konkurs "1% na OSP" na najlepszy spot filmowy propagujący ochronę przeciwpożarową i bezpieczeństwo przeciwpożarowe, który ma zachęcać do przekazania 1% podatku na Ochotnicze Straże Pożarne. Na stworzenie własnego filmu zdecydowali się strażacy OSP Bodzewo - jednostka z blisko 90-letnia tradycją, licząca 40 czynnych członków, w tym 20 w gotowości bojowej.

- Od dawna mieliśmy zamiar stworzyć film promujący naszą jednostkę. (...) Dla nas, mieszkańców, sympatyków, a także dla przyszłych pokoleń. Chcieliśmy pokrótce wprowadzić odbiorców w to, z czym zmagają się ochotnicy – nagłą rozłąką z bliskimi, mnóstwo znaków zapytania odnośnie tego w jakim zdarzeniu będziemy brać udział, czego lub kogo ono dotyczy, a także tego, jak to zdarzenie, wezwanie może wpłynąć na nasze bezpieczeństwo i zdrowie - mówi Jakub Frąckowiak z OSP Bodzewo.

Impulsem do tego, aby w końcu stworzyć własny film było ogłoszenie konkursu "1% na OSP". Strażacy OSP Bodzewo opracowali scenariusz i nagrali 2-minutowy filmik. - Postanowiliśmy wykorzystać nasze zgromadzone do tej pory materiały. Delikatnie zaingerowaliśmy w dotychczasową koncepcję, trochę z uwagi na regulamin konkursu i zawarte w nim chociażby ograniczenia czasowe. (...) Połączyliśmy kilka koncepcji tworząc film promujący naszą, miejscową jednostkę OSP Bodzewo, a jednocześnie trzymający się regulaminu konkursu - mówi Jakub Frąckowiak z OSP Bodzewo i zachęca wszystkich do oddawania 1 proc. właśnie na OSP. - To zawsze szansa na doposażenie i usprawnienia, dające nam szersze możliwości w tym, od czego jesteśmy - w pomaganiu - dodaje druh.

Filmy będzie oceniała kapituła konkursowa powołana przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Finalnie zostaną przyznane trzy nagrody główne za zajęcie I, II i III miejsca zgodnie z oceną kapituły konkursu oraz dwie nagrody specjalne: dla filmu, który na profilu Facebook ZOSP RP uzyska najwięcej polubień oraz filmu, który uzyska najwięcej udostępnień. Kto więc może ma szansę wspomóc ochotników z Bodzewa. Wystarczy kliknąć lub polajkować filmik, który można obejrzeć -TUTAJ-.

[ALERT]1589957355902[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

XyzXyz

4 0

Fajna inicjatywa 👏 12:08, 20.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RrrrrRrrrr

4 0

Fronsi na focie....
👍👍👍 12:12, 20.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MaxMax

4 0

Super brawo 12:41, 20.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BodzewiankaBodzewianka

4 0

Brawo chłopaki👍💪🚒👩‍🚒 16:05, 20.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA