Zamknij
REKLAMA

Na życzeniach się nie skończyło. Był kabaret, wróżby i zabawa na wesoło

10:20, 18.11.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Andrzejkowe i sprawnościowe konkurencje, występ kabaretu Koła Gospodyń Wiejskich z Grodnicy a także wróżby od wróżki Adeli. Tak wyglądał Dzień Seniora zorganizowany w Strzelcach Wielkich. Było wesoło i sympatycznie, szczególnie podczas wspólnych pogawędek przy kawie i ciastkach.

Z okazji Światowego Dnia Seniora, który przypadał 14 listopada dla emerytów ze Strzelec Wielkich przygotowano spotkanie. Zaczęło się od życzeń, przekazanych przez Justynę Biniasz, prezes Stowarzyszenia "Aktywna wiocha", którego członkowie przygotowali niedzielną uroczystość. - Życzymy państwu przede wszystkim dobrego zdrowia, abyście zawsze czuli się młodzi duchem, dbali o siebie, zawsze byli otaczani życzliwością. Bądźcie odporni na zmartwienia i troski, żyjcie pełnią życia i realizujcie marzenia - mówiła Justyna Biniasz.

Kiedy seniorzy częstowali się domowymi wypiekami, czas umilał im program kabaretowy przygotowany przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Grodnicy. Panie przedstawiły dwa skecze - "Randka w ciemno" i " Pani z miasta i ze wsi". Wiele radości dostarczyły seniorom także zabawy na wesoło. - Sprawdzimy waszą sprawność, bo wiecie, co jakiś czas jeździcie na jakieś komisje, a my wam zrobimy komisję na miejscu czy należą wam się te pieniążki? Czy wam może dołożyć? A może ująć? - żartował członek "Aktywnej wiochy".

W kąciku sali zasiadła też wróżka Adela, która każdemu, kto odważył się podejść przepowiadała przyszłość. - Może ktoś się ożeni? Może wzbogaci i wyjedzie na Majorkę albo dookoła świata - słychać było z sali. Były też wróżby andrzejkowe.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone