Zamknij
REKLAMA

Zrobili dzieciakom ogromną frajdę! Każda placówka dostała jedną "nieruchomość"

13:03, 01.06.2020 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Tekturowe domki, które można przyozdobić na wszelkie możliwe sposoby trafiły dziś do dzieci przebywających w gostyńskim szpitalu, Domu Dziecka w Bodzewie oraz piętnastu przedszkoli. To prezent od firmy Netbox. - Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Mamy nadzieję, że te domki wywołają u wszystkich maluchów uśmiechy - mówiła Hanna Adamczak z Netboxu. 

Najmłodsi mają dziś swoje święto. Z tej okazji mogą liczyć na życzenia i prezenty. Firma Netbox obdarowała dzieci przebywające w szpitalu, Domu Dziecka w Bodzewie i uczęszczających do przedszkoli w gminie Gostyń i gminie Piaski. Do placówek trafiło około 100 tekturowych domków produkowanych przez firmę. - Trzeba je najpierw złożyć, a potem można pomalować farbkami, kredkami, okleić...Myślę, że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia dzieci - mówiła Hanna Adamczak z Netboxu. - Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Mamy nadzieję, że te domki wywołają u wszystkich maluchów uśmiechy...Dzieciaki będą miały po prostu frajdę przy ich ozdabianiu - dodała Hanna Adamczak.

Podopieczni Domu Dziecka w Bodzewie od razu po otrzymaniu prezentu postanowili złożyć jeden z domków i pokolorować. - Radość ogromna - mówił dyrektor placówki dodając, że na maluchy czeka dziś wiele innych atrakcji z okazji Dnia Dziecka.

[ALERT]1591009322459[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

AnnaAnna

0 2

Brawo! CSR pełną gębą! 14:01, 01.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA