Zamknij
REKLAMA

Zrobili to po raz drugi i znów się udało! Medalu nie dostali, ale kasę i owszem...

08:48, 30.07.2020 | MiS
Skomentuj Foto: UM Poniec
REKLAMA

Na co dzień korzystają z niego uczniowie miejscowej szkoły podstawowej, grupy piłkarskie, a przede wszystkim mieszkańcy. Budynek wymagał  jednak odświeżenia. Bardzo pomocne okazało się finansowe wsparcie, jakie gmina pozyskała na modernizację obiektu w ramach programu "Szatnia na medal" Zresztą nie pierwszy raz. 

Prace przy kompleksie sportowym Orlik w Poniecu już się rozpoczęły. - Obejmują roboty na dachu, remont pomieszczeń szatniowych oraz tarasów wejściowych - czytamy w informacji Urzędu Miejskiego w Poniecu

Samorząd otrzymał na ten cel dofinansowanie w ramach programu "Szatnia na medal" w wysokości 52 500 zł. Kwota ta stanowi blisko 50 proc. całości zadania. W poniedziałek 27 lipca w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego burmistrz Ponieca Jacek Widyński oraz skarbnik gminy Agnieszka Minicka podpisali umowę na dotację zadania. 

- Jestem niezmiennie zadowolony, że nasz wniosek po raz kolejny znalazł się na liście podmiotów, które otrzymują wsparcie. Dzięki temu możemy kontynuować proces modernizacji bazy sportowej - powiedział po podpisaniu umowy burmistrz Ponieca Jacek Widyński dodając, że poniecki "Orlik” był jednym z pierwszych w regionie gostyńskim. - Na co dzień korzystają z niego uczniowie miejscowej szkoły podstawowej, grupy piłkarskie, a przede wszystkim mieszkańcy Ponieca i najbliższej okolicy. Budynek wymagał odświeżenia. Jestem pewien, że po zakończeniu zaplanowanych prac, komfort użytkowania podniesie się i przez kolejne lata będzie służył lokalnemu społeczeństwu -  zakończył włodarz gminy Poniec.       

Dodajmy, że gmina Poniec drugi rok z rzędu z powodzeniem przystąpiła do programu „Szatnia na medal”. Przypominamy, że w roku 2019 z ramach projektu wyremontowano budynek szatniowo –  magazynowy na stadionie sportowym przy ul. Harcerskiej w Poniecu.

Foto: UM Poniec

[ALERT]1596092428944[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

mieszkaniec mieszkaniec

5 3

łysy w białej koszuli a ciebie osłona ust i nosa nie obowiązuje więc schowaj kichawę pod maseczkę jak dajesz przykład mieszkańcom 09:32, 30.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Spoko...Spoko...

2 2

Nie stresuj się, od tego, na Śmiłowo Corona nie doleci. 11:06, 30.07.2020


pppppp

0 0

Co to znaczy budynek szatniowo-magazynowy??? 22:04, 30.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA