Zamknij
REKLAMA

Lepiej omijać tę drogę! Utrudnienia mogą potrwać do połowy grudnia...

14:51, 08.11.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Kierowcy przejeżdżający skrzyżowaniem ulic - Nad Kanią i Europejskiej muszą uzbroić się w cierpliwość. Drogowcy rozpoczęli  tam prace związane z poszerzeniem drogi,  wprowadzając ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają do połowy grudnia.

Warunkiem wjazdu samochodów na łącznik obwodnicy drogi wojewódzkiej 434 jest przebudowa skrzyżowania ulic Europejskiej i Nad Kanią. Prace trwają od kilku dni i polegają na wybudowaniu dodatkowego pasa ruchu dla pojazdów jadących ul. Europejską. Powstanie też wyspa rozdzielająca pasy ruchu w przeciwnych kierunkach. Prace zostaną wykonane na odcinku około 150 metrów. - Obecnie trwają prace po lewej stronie - jadąc od ul. Poznańskiej, a następnie zostaną przeniesione na druga stronę, gdzie zostanie również zostanie wykonana korekta - mówi Mariusz Konieczny, naczelnik Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego w Gostyniu.

W związku z trwającymi pracami przejazd przez skrzyżowanie możliwy jest tylko jednym pasem. Ustawiono tymczasową sygnalizację świetlną, aby uporządkować ruch. - Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość - przyznaje naczelnik Mariusz Konieczny.

Prace mają zakończyć się przed Świętami Bożego Narodzenia. Inwestycja będzie kosztować 960 tysięcy złotych i współfinansują - gmina Gostyń i powiat gostyński.

[ALERT]1573221581207[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone