Zamknij

Dzieciaki na medal! Takiej ekipy można tylko pozazdrość. Właśnie podsumowali sezon

12:27, 10.01.2023 mis Aktualizacja: 14:06, 10.01.2023
Skomentuj Foto: Gostyn24.pl Foto: Gostyn24.pl

- Dzisiaj nie ma przegranych, wszyscy są wygrani i każdy z was dostanie złoty medal - zwrócił się prezes Krystian Juśkiewicz, do uczestników Festynu Mikołajkowego PKS Piast Poniec. Z poślizgiem, ale imprezę udało się zorganizować. Był to świetny moment nie tylko na dobrą zabawę, podziękowania, ale przede wszystkim na prezentacje poszczególnych sekcji dzieci i młodzieży działających w klubie.     

Ponad 300 zawodniczek i zawodników liczą obecnie sekcje sportowe PKS Piasta Ponieca.

- Jako klub w tym roku, po ogłoszeniu naborów, nasz licznik w sekcjach przekroczył ponad 300 dzieci i młodzieży - mówił Krystian Juśkiewicz, prezes PKS Piast Poniec. 

[FOTORELACJA]9918[/FOTORELACJA]

Dwa razy do roku zawodnicy i zawodniczki spotykają się wspólne z rodzicami, opiekunami i trenerami. 

- Naszą tradycją jest spotkanie na podsumowanie sezonu, a na koniec roku kalendarzowego jest to spotkanie mikołajkowe. W grudniu 2022 roku nie udało nam się z uwagi na dużą zachorowalność dzieci - tłumaczył prezes Juśkiewicz.  

Festyn choć z lekkim poślizgiem był bardzo udany. Frekwencja dopisała, a młodzi ludzie zgodnie z planem zaprezentowali swoje umiejętności. W sumie około 300 dzieci - 5 grup akrobatyki, 6 grup piłki nożnej, 2 grupy piłki siatkowej oraz grupa biorąca udział w zajęciach ogólnorozwojowych. 

- Naszym celem jest to, aby dawać szansę wszystkim, którzy chcą rozwijać się w naszym klubie, w poszczególnych dyscyplinach sportowych. Mamy swoje sukcesy. Mamy się czym pochwalić - mówił prezes Krystian Juśkiewicz. - Dzisiaj nie ma przegranych, wszyscy są wygrani i każdy dostał złoty medal - dodał prezes ponieckiego klubu.

Złote krążki przekazał młody sportowcom burmistrz Jacek Widyński oraz przewodniczący Rady Gminy Jerzy Kusz. W ramach podziękowali władze samorządu za coroczne wsparcie otrzymały im m.in. pierniki z herbem Ponieca 

Dodajmy, że w ramach ponieckiego klubu sportowego funkcjonują również sekcje seniorskie, m.in piłki nożnej i futsalu. 

[ALERT]1673350001722[/ALERT]

(mis)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

Do g24Do g24

3 0

Gdzie test o policjantach co chcieli tą 17 i 19 łatkę w lesie zgwałcić? Był na wp i tym się zajmuje Giertych. 13:43, 10.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

Za wpZa wp

2 0

Szczury przy pieczywie w Biedronce 14:05, 10.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


0%