Zamknij
REKLAMA

Ugotują dla Zuzi cztery gary spaghetti! Chcesz pomóc zamów, a nie pożałujesz...

13:39, 20.07.2021 | M.S
Skomentuj Foto: Cztery Gary/Canva/Fotomontaż
REKLAMA

Jeśli nie macie planów na jutrzejszy obiad, warto zamówić spaghetti bolognese w restauracji "Cztery Gary" i wesprzeć chorującą na SMA Zuzię ze Smogorzewa, do czego serdecznie zachęcamy. Jak zapowiada właściciel lokalu, załoga jest gotowa ugotować tyle, ile będzie trzeba.  

Zuzia Sulecka ze Smogorzewa w gminie Piaski ma zaledwie 16 miesięcy i zmaga się z śmiertelną chorobą - SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Lek, który może jąs uratować, kosztuje ponad 9 milionów złotych. Wyścig z czasem trwa, ale rodzice nie tracą nadziei. Kto może pomaga w zbiórce. W akcję włączyła się też restauracja "Cztery Gary" w Piaskach. - Integrujemy się z małą Zuzią, znamy ją, rodziców i chcemy jej pomóc - mówi Maciej Jaskulski, właściciel lokalu 

W środę 21 lipca w menu dnia restauracji znajdzie się specjalnie przygotowane spaghetti bolognese w cenie 15 zł. za porcję. Cały dochód, ze sprzedaży tego włoskiego przysmaku zostanie przekazany na leczenie chorej dziewczynki - Całkowity dochód ze sprzedaży spaghetti bolognese przeznaczamy na terapię genową dla małej Zuzi ze Smogorzewa. Zawsze, kiedy jest możliwość angażujemy się i dokładamy finansową cegiełkę, sponsorujemy bony czy gotujemy np. zupę na cel charytatywny - mówi Maciej Jaskulski i zapowiada kolejne cykliczne akcje. - Nie będzie to jednorazowa akcja, dostajemy sygnały od innych ludzi, że są gotowi dołączyć do akcji przekazując np. produkty na jakieś danie - podsumowuje właściciel lokalu "Cztery Gary". 

Jutro każdy z nas będzie mieć szansę zrobić coś naprawdę dobrego! Wystarczy zamówić spaghetti bolognese w "Czterech Garach" a tym samym dołożyć własną cegiełkę na leczenie Zuzi! Więc tym razem sobie nie żałujcie! Zamawiajcie i pomagajcie, a na pewno nie bedziecie żałować.

Zamówienia można składać w godzinach od 11. do 16. pod numerem telefonu 794 644 441 lub osobiście w lokalu - do czego wszystkich serdecznie zachęcamy. Płatność tylko gotówką - prosto do puszki! Można też zamówić spaghetti z dowozem ( dowóz z dopłatą) do pracy czy domu. Jak zapowiedział właściciel lokalu, załoga jest gotowa ugotować tyle spaghetti, ile będzie trzeba.

[ALERT]1626773700090[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%