Zamknij
REKLAMA

Ich świat się zawalił... W tym roku wiele rodzin zgłosiło się po raz pierwszy

09:50, 03.12.2021 | .
Skomentuj Foto: Gostyn24
REKLAMA

Został tydzień do weekendu cudów - ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. W bazie powiatu gostyńskiego czeka jeszcze kilka rodzin potrzebujących pomocy. To rodziny, którym w ostatnim czasie świat się zawalił z powodu choroby bądź śmierci najbliższych. Wolontariusze Szlachetnej Paczki poszukują darczyńców, którzy będą gotowi wesprzeć potrzebujących.

Finał Szlachetnej Paczki odbędzie się za tydzień tj. 11-12 grudnia. W powiecie gostyńskim wolontariusze odwiedzili 80 rodzin.

- Paczki otrzyma 46 rodzin. Praktycznie od kilku lat jest to porównywalnie zbliżona liczba. W tym roku bardzo dużo rodzin zgłosiło się do nas po raz pierwszy, większość z nich zmaga się z chorobami nowotworowymi - informuje Aldona Majchrzak, koordynatorka Szlachetnej Paczki w Gostyniu.

W ostatnich dniach pojawiły się trzy rodziny, które potrzebują jeszcze pomocy. Wszystko przez sytuacje losowe, w których się znaleźli. Nagła śmierć ojca, matki, choroba...

Nigdy nie mogliśmy narzekać na hojność darczyńców w naszym regionie. Co roku zgłaszają się te same osoby, które czekają na otwarcie bazy i wybierają rodzinę, której chcą pomóc. Teraz na końcówce akcji żyjemy w stresie czy na pewno znajdą się ludzie o dobrych sercach, którzy wesprą potrzebujące osoby, które spotkały tak wielkie nieszczęścia - dodaje Aldona Majchrzak.

Więcej informacji o rodzinach potrzebujących pomocy znajdziecie -TUTAJ-

Pamiętajcie. Warto pomagać, dobro do nas wraca...

[ALERT]1638521307343[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Wery HWery H

2 3

Zacznijcie już reklamy od października to napewno im będzie weselej. Tak jak dziękujemy. wy potraficie zepsuć święta w październiku to nikt. Dziękujemy. 19:42, 03.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

halohalo

0 0

Jest na sali tłumacz? 12:32, 07.12.2021


REKLAMA
0%