Zamknij
REKLAMA

Odzew jest niesamowity! Przez ostatnie kilka dni udało się zebrać ponad 100 tys. zł!

13:28, 06.04.2021 | M.S
Skomentuj Foto: siepomaga.pl
REKLAMA

Mimo, iż czas biegnie nieubłagalnie, to dla dla Marty Szymańskiej z Karolewa w te święta pojawiła się iskierka nadziei. W ciągu kilku ostatnich dni udało się zebrać ponad 100 tys. złotych  (stan na godz. 13:30). To jednak cały czas kropelka w morzu potrzeb, dlatego potrzebne są kolejne działania. Już niebawem w portalu Gostyn24.pl ruszą sms-owe licytacje, z których dochód zostanie przekazany na leczenie Marty. Tak jak to b było w przypadku WOŚP.

Historię 34-letniej Marty Szymańskiej z Karolewa przedstawiliśmy tydzień temu. Odkąd  dowiedziała się, że choruje na chłoniaka złośliwego, 34-latka żyje w ciągłym strachu o siebie i swojego synka. Mimo to, od października ubiegłego roku dzielnie walczy poddając się kolejnym zabiegom. Niestety według ostatniej diagnozy, leczenie przestało działać. By uratować jej życie potrzebna jest kosztowana terapia - Car-T Cells (genetycznie zmodyfikowane limfocyty T), ale jej koszt koszt to ponad 1,5 mln złotych. Taka kwota jest dla niej nieosiągalna, na domiar złego Marta straciła pracę, przez co jeszcze trudniej jest  kontynuować leczenie. Mimo przeciwności losu, Marta i jej rodzina, robią co tylko mogą, by wygrać walkę o życie.  Największą motywacją dla Marty jest 7-letni synek Mikołaj, którego sama wychowuje.

Tydzień temu rodzina i przyjaciele zainicjowali internetową zbiórkę w portalu siepomaga.pl - "Mamusiu, nie możesz odejść..." Ratujemy życie Marty!". Tylko przez święta udało się zebrać ponad 100 tys. złotych! Ta kwota - to efekt ponad 2 tys. wpłat od ludzi dobrej woli. Co warto podkreślić informacje o zbiórce udostępniono ponad 6,7 tys. razy Do naszej redakcji docierają też informacje o kolejnych inicjatywach mających pomóc Marcie Szymańskiej z Karolewa. 

Także redakcja Gostyn24.pl wraz ze Stowarzyszeniem "Dziecko" i Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie ruszy niebawem z licytacjami SMS. Podobną akcję organizowaliśmy wspólnie na tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dziś za sprawą sieci portali (ponad 70 w całej Polsce) do której należy G24 pojawił się nasz artykuł "Mamusiu, nie możesz odejść". Życie Marty jest w Waszych rękach! Potrzeba 1,5 mln" a w zaprzyjaźnionych serwisach Leszno24 i PortalŚremski.pl to wiadomość dnia. To jednak nie koniec. Otrzymaliśmy też informację od koordynatorki "Teleskopu z powiatów", że i za pośrednictwem tego programu, będzie można poinformować widzów całej Wielkopolski o zbiórce, do której wszystkich zachęcamy.   

Łącząc wszystkie siły w jeden cel, dajemy Marcie szansę na to co indywidualnie byłoby raczej niemożliwe. Dlatego, kto może - niech wpłaca pieniądze na rzecz Marty - liczy się każda złotówka albo udostępnienie informacji na swojej tablicy FB, tak by dotarła do jak największej liczby ludzi. Poza tym zwracamy się do wszystkich - firm czy osób prywatnych - jeśli możecie przekazać cokolwiek na licytację dla Marty to prosimy o kontakt telefoniczny: 531828244, e-mail: portal@gostyn24 lub przez Facebooka w wiadomości prywatnej na Gostyn24. Wszystko co przekażecie, będzie mieć ogromne znaczenie, bo liczy się nie tylko każda złotówka, ale też czas, który biegnie nieubłaganie.

 

[ZT]51353[/ZT]

[ALERT]1617708302911[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%