Zamknij
REKLAMA

Taki prezent na pewno zaskoczy! Zobacz co jeszcze potrafią ci młodzi ludzie

08:54, 13.01.2021 | M.S
Skomentuj Foto: ZSR Grabonóg
REKLAMA

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowy czas, o którym zapomnieć się raczej nie da. Każdego roku wnuki i wnuczki obdarowują swoich najbliższych prezentami -  by okazać im miłość, szacunek i wdzięczność. Upominki bywają różne, od kwiatów, po torty i inne przysmaki. Tymczasem inspiracją do podarowania czegoś wyjątkowego mogą stanowić aranżacje prezentów i bukietów wykonanych przez słuchaczy Kwalifikacyjnych Kusów Zawodowych w ZSR w Grabonogu.  

Są jedyni i niezastąpieni. I choć każdy dzień spędzony z nimi jest z nimi wyjątkowy, to Dzień Babci i Dzień Dziadka wydają się być szczególnie ważne na wnuczek i wnucząt. W tych dniach chcą okazać miłość, szacunek i wdzięczność obdarowujemy ich drobnymi upominkami. Inspiracją do stworzenia nietuzinkowego prezentu mogą być  aranżacje prezentów i bukietów wykonanych przez słuchaczy Kwalifikacyjnych Kusów Zawodowych w ZSR w Grabonogu

Słuchacze Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w zawodzie florysta, podczas ostatnich zajęć uczyli się jak artystycznie zapakować prezent, ale też wykonać wyjątkowy bukiet kwiatów bądź flowerbox. Jeśli więc nie macie pomysłu na prezent obejrzyjcie zdjęcia. Może coś wam się przyda Przy okazji wszystkim waszym babciom i dziadkom składamy najlepsze życzenia już dziś.

[ALERT]1610524485476[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA