Kryta pływalnia "Na Fali" w Gostyniu została zamknięta z powodu awarii. Prawdopodobnie pękła rura. Zarówno basen jak i sauny są nieczynne, ale z siłowni można normalnie korzystać.
Osoby, które planowały wizytę na basenie powinni dziś zmienić plany, albo uzbroić się w cierpliwość. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu poinformował o awarii.
- Z powodu awarii kryta pływalnia nieczynna w dniu 16.02 do odwołania! Przepraszamy za niedogodności - czytamy w komunikacie OSiR.
Jak udało nam się ustalić prawdopodobnie pękła rura wewnątrz obiektu. Ekipa techniczna cały czas próbuje rozwiązać problem, jednak ze względu na konieczność usunięcia usterki, ciężko określić, kiedy obiekt znów zostanie otwarty.
AKTUALIZACJA GODZ. 11:20
Awaria usunięta. Obiekt jest ponownie czynny.
[ALERT]1739698484893[/ALERT]
Wyje i zapala się! To nie żart, to ostrzeżenie, bo ...
A ja mam w *%#)!& jakieś zakazy, wieczorem mi pasuje i żaden klecha nie będzie mi ograniczał
Pan g
20:08, 2025-09-30
Remont, który wywraca ulicę do góry nogami! Efekt ...
Kiedyś tam były światła, dzis zwezaja ulice, ano tak podatki od nieruchomości w górę idą, miasto zasyfione, nikt nie sprzata. Hajs jest to trzeba coś zepsuć, jak rynek, poznanska, pedek... kto wybiera te wladze ja sie pytam??? Później będą korzenie drzew psuć ulice 🤣🤣🤣 ogarnijcie sie, bo tylko ludziom ze wsi sie to bedzie podobać.
Hahaha
19:45, 2025-09-30
Planują "przeciąć" wał w rejonie toru kartingowego...
Wszystko rozwalają, niby lepiej a wszędzie syf, teraz deptak, wal na torze, a później powodzie i wszyscy zdziwieni. Betonowa wies z każdej strony i zdziwieni. Zostawcie ten wal, jest duzo miejsca na ewakuację. Zawsze było, co wy macie w głowach.
Przesada
19:40, 2025-09-30
Wyje i zapala się! To nie żart, to ostrzeżenie, bo ...
A na pozostale czesci cmentarza ( wejscia) proboszcz nie nie reaguje.
Dorota 1
19:11, 2025-09-30
5 2
Hmm może odrazu niech zrobią coś z ogrzewaniem, gostyński basen to chłodnia poprostu...
1 1
jak tam jest zimno to już nie wiem gdzie jest ciepło chyba w piekarnii....
1 5
Od razu zamknąć ten basen to jakieś nie porozumienie ten basen to szajs natentychmiast budować odkryty basen nie potrzebnie scie go zakopali mmm
1 0
Nawet nie można cie nazwać de bilem.
2 0
Oczywiście że na basenie jest zimno. Pokazówkę robią w momencie jak są zawody, wtedy to są tropiki. A normalnie to z małym dzieckiem nie polecam iść.