Zamknij
REKLAMA

Zmarła wieloletnia pracownica biblioteki. Była dobrym duchem tworzącym atmosferę całego zespołu

13:56, 22.10.2020 | M.S
REKLAMA

Smutna informacja napłynęła dziś z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu. Zmarła Małgorzata Frąckowiak - wieloletnia pracownica placówki, która czytelnikom znana była przede wszystkim z wypożyczalni zbiorów audiowizualnych. W ostatnich tygodniach zmagała się z ciężkim zakażeniem COVID-19. Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy współczucia.

Małgorzata Frąckowiak pochodziła z Namysłowa (woj. opolskie), ale od 1984 roku związała swe życie z Gostyniem. Pracę w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu rozpoczęła w 1987 roku w charakterze pracownika obsługi. Przez kolejne lata przechodziła przez różne stanowiska i stopnie awansu zawodowego, osiągając stopień starszego kustosza.

Od 2017 roku pracowała na stanowisku ds. merytorycznych, organizacyjnych i administracyjnych. Ukończyła studia na kierunku pedagogika o specjalności bibliotekarstwo i informacja naukowa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także kurs z zakresu organizacji i zarządzania bibliotekami publicznymi. 

- Gostyńskim czytelnikom znana była przede wszystkim jako pracownik wypożyczalni zbiorów audiowizualnych. W pamięci współpracowników pozostanie zawsze uśmiechnięta, życzliwa i pomocna. Była dobrym duchem tworzącym atmosferę bibliotecznego zespołu - czytamy na stronie gostyńskiej książnicy. 

Małgorzata Frąckowiak zmarła 21 października 2020 w poznańskim szpitalu. - W ostatnich tygodniach Małgorzata Frąckowiak zmagała się z ciężkim zakażeniem COVID-19 - czytamy w komunikacie.

Rodzinie Zmarłej redakcja Gostyn24 składa wyrazy współczucia.

[ALERT]1603367747735[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA