Zamknij

Były łzy radości i łzy smutku. To ich pierwszy start w tak licznych zawodach….

13:28, 27.04.2023 NN Aktualizacja: 14:08, 27.04.2023
Skomentuj Foto: Magdalena Chudzińska - Nowak. Foto: Magdalena Chudzińska - Nowak.

Blisko 60 gostyńskich akrobatek z klubu CRC "Gwiazda" Gostyń wystartowało w Ogólnopolskim Turnieju Akrobatycznym "AKRO - TALENT 2023" Tego dnia do rywalizacji przystąpiło 600 zawodników z różnych części Polski.

W Rawiczu odbył się Ogólnopolski Turniej Akrobatyczny AKRO – TALENT, w którym młodzi akrobaci i akrobatki prezentowali swoje umiejętności. Oprócz ekipy z Gostynia w zawodach udział wzięli sportowcy z Piły, Leszno, Kościan, Kołobrzeg, Świebodzin, Szczecinek, Wolsztyn, Czaplinek, Wschowa czy Borne Sulinowo.

Mimo sporej konkurencji oraz zaciekłej rywalizacji, dwie grupy dziewcząt z Gostynia w składzie Oliwia Hamulska i Sandra Mader oraz trzy dziewczyny w składzie Natalia Wendzonka, Nadia Dopierała, Julia Duszak - wywalczyły nagrody w najwyższej kategorii klasy III Polskiego Związku Gimnastycznego, przywożąc ze sobą brązowy medal.

Były łzy radości i łzy smutku, był to pierwszy nasz start w tak licznych zawodach” - mówiła trener akrobatyki Magdalena Chudzińska - Nowak. Która zachęca również wszystkie dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat do uczestnictwa w zajęciach. Tłumaczy że jest to idealna okazja do popracowania nad koordynacją i kondycją swojego ciała.

- Klub akrobatyczny CRC "Gwiazda" Gostyń prowadzi zajęcia w soboty przed południem w SP nr 3 w Gostyniu, zaprasza wszystkie dzieci które chcą nauczyć się mostków, szpagatów, stań na głowie, rękach, gwiazd i salt oraz popracować nad siłą, koordynacją i kondycją swojego ciała - dodaje.

[ALERT]1682594809981[/ALERT]

 

(NN)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%