Zamknij
REKLAMA

Wyciskały siódme poty i łapały formę na wiosnę. Każda dawała z siebie, ile mogła

06:43, 25.03.2023 mis Aktualizacja: 06:51, 25.03.2023
Skomentuj Foto: Gostyn24.pl Foto: Gostyn24.pl

Zimowe miesiące często nie sprzyjają motywacji do ćwiczeń. Około trzydziestu mieszkanek naszego regionu, postanowiło jej poszukać na wydarzeniu pn. "Łap formę na wiosnę", które Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" zorganizował wraz ze Szkołą Tańca "Desperado". Panie bawiły się wyśmienicie - ćwicząc i tańcząc.

Kalendarzowa wiosna rozpoczęła się kilka dni temu, pogoda coraz częściej zachęca do wyjścia z domu łapania formy. I to właśnie formę łapały panie, które pojawiły sie w piątkowy wieczór w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik". Fitness w wersji tanecznej poprowadziła Joanna Kaczor - właścicielka Szkoły Tańca Desperado, która prowadzi również zajęcia w gostyńskim ośrodku. 

 

- Współpracuję z różnymi grupami, a wiem że zajęcia w grupie motywują i dają kopa - mówiła Joanna Kaczor. - Panie czeka godzina wycisku. Mówią, że nie są w formie, ale ja uważam, że każdy daje z siebie tyle ile może. Jak przesadzimy skutki mogą być różne. Ta piątkowa forma ruchu - to połączenie tańca i ćwiczeń, praktycznie dla pań w każdym wieku - mówiła Joanna Kaczor.

Zajęcia rozpoczęły się od rozgrzewki, potem przyszedł czas na ćwiczenia praktycznie każdej partii ciała.

[FOTORELACJA]10039[/FOTORELACJA]

[ALERT]1679696544917[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(mis)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Zapach octówy Zapach octówy

0 0

Panie po treningu się umyły? Bo na basenie po zajęciach to nawet prysznicu nie używają 23:46, 25.03.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%