Zamknij
REKLAMA

Zawodniczki i zawodnicy sekcji akrobatyki "Piasta" Poniec spędzały intensywny tydzień na obozie sportowym w Bydgoszczy...

08:02, 30.07.2022 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Mają wakacje, mogłyby inaczej korzystać z wolnego czasu. Wolały jednak trenować, łącząc przyjemne z pożytecznym. Zawodniczki sekcji akrobatyki "Piasta" Poniec spędzały intensywny tydzień na obozie sportowym w Bydgoszczy.

24 zawodniczki, spędzały intensywny tydzień na obozie sportowym w Bydgoszczy. Miejsca nie wybrano przypadkowo. Sekcja akrobatyki "Zawiszy" Bydgoszcz jest bardzo znana w środowisku akrobatyki sportowej. 

- W połączeniu z bardzo dobrą infrastrukturą, którą zastaliśmy na miejscu mamy bardzo dobre warunki do ćwiczeń - mówi Aneta Wrotyńska, trener sekcji PKS "Piast" Poniec

W hali treningowej zawodniczki "Piasta" Poniec spędzały dziennie pięć godzin. Grupa doskonaliła znane już elementy, ale również dużo czasu poświęcała na nowe układy.

- Jestem przekonana, że praca, którą teraz wykonujemy zaprocentuje podczas jesiennych startów - dodaje trenerka.

Do obozu treningowego przygotowują się też dwie grupy piłkarskie "Piasta" Poniec - orlik i młodzik. W drugiej połowie sierpnia wybiorą się do miejscowości Bucz, gdzie w miejscowy ośrodku treningowym spędzą kilka dni pod okiem trenerów. 

[ALERT]1659094052987[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%