Zamknij
REKLAMA

Piłka z podpisami siatkarzy reprezentacji Polski może być twoja! Cel także jest szczytny

12:09, 03.08.2021 | M.S
Skomentuj Foto: Facebook Zuzia kontra SMA/G24
REKLAMA

Jesteście fanami piłki siatkowej? Dopingujecie naszych na igrzyskach w Tokio? Teraz macie szanse zdobyć piłkę z autografami polskich siatkarzy, którzy walczą dziś o wejście do strefy medalowej. Co ważne dochód ze sprzedaży tej niezwykłej pamiątki zostanie przekazany na zakup najdroższego leku świata dla Zuzi Suleckiej z Piasków.

Dokładnie o 14:30 reprezentacja Polski w piłce siatkowej rozpocznie mecz o wejście do strefy medalowej na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Tymczasem na profilu facebookowym "Zuzia kontra SMA" pojawiła się licytacja wyjątkowo cennego przedmiotu dla każdego kibica siatkówki - piłka z autografami zawodników polskiej reprezentacji.

- Wilfredo Leon, Bartek Kurek czy Michał Kubiak - w sumie cała reprezentacja podpisała się na piłce zdobytej przez gostyniaka Łukasza Marciniaka - czytamy na profilu facebookowym "Zuzia kontra SMA" - Wyobraźcie sobie, jaki to byłby wspaniały moment, ta świadomość, że trzyma się jedyną swojego rodzaju pamiątkę, drugiej takiej nie będzie miał nikt, a jednocześnie pomaga choremu dziecku. Dlatego liczmy na Waszą hojność - zachęcają organizatorzy licytacji dal Zuzi Suleckiej.

Licytacja trwa do 05.08.2021 r. do godz. 21.00. Link do aukcji -TUTAJ-

[ALERT]1627985324943[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%