Zamknij
REKLAMA

Wygrali trzeci raz z rzędu! Ta firma nie tylko zarabia, ale też pomaga innym

12:13, 30.05.2021 | M.S
Skomentuj Foto: Facebook Dobroczyńca Roku
REKLAMA

Trzeci rok z rzędu znaleźli się w gronie dziesięciu firm i fundacji korporacyjnych, dla których biznes to również działania społeczne. Adam Świerzewski i Mateusz Gendera - właściciele firmy LigiHalowe.pl otrzymali tytuł "Dobroczyńca Roku" edycja 2021. Podczas gali wręczenia statuetek zapowiedzieli powrót ze zdwojoną siłą i nowymi projektami. 

Konkurs o tytuł "Dobroczyńca Roku" powstał w okresie początkowych przemian demokratycznych po to, by promować prospołeczne działania firm. Projekt nie dzieli ich na lepsze i słabsze, tylko pokazuje, że dobro jest jedno - bez względu na wielkość firmy i wydatki ponoszone na dobroczynność. 

W tym roku tytuł "Dobroczyńca Roku" odebrało 10 firm i fundacji korporacyjnych m.in. za działania na rzecz zdrowia, ekologii, edukacji i pomoc społeczną we współpracy z organizacjami pozarządowymi. Trzeci rok z rzędu statuetkę odebrali właściciele firmy z Gostynia - LigiHalowe.pl i BoiskoMobilne.pl. Wręczono je 27 maja w Teatrze Capitol w Warszawie. Nagrodę odebrał wiceprezes firmy Mateusz Gendera.

- Niewątpliwie zeszły rok był dla nas ciężki i kiedy my myślimy o tym, że mamy spadek formy, to wskakuje ławka rezerwowych w postaci tych wszystkich dzieciaczków, którym udało się pomóc i oni dają nam dodatkowego kopa do działania także wracamy ze zdwojoną siłą i nowymi projektami - mówił podczas uroczystości Mateusz Gendera.

Firma Ligihalowe.pl S.C. A. Świerzewski, B. Gendera otrzymała tytuł "Dobroczyńca Roku" w kategorii SPORT. Jak uzasadniano ich wybór? - Założyciele firmy od początku patrzą na swój biznes również jako okazję do pomagania innym. Wiedzą z doświadczenia, że wydarzenia sportowe są idealną okazją do łączenia sportowej rywalizacji z dobroczynnością. Firma pomaga ciężko chorym dzieciom współpracując od lat ze Stowarzyszeniem Zawsze Aktywni - uzasadniano w komunikacie opublikowanym  na dobroczyncaroku.pl.

Gratulujemy!

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

Babcia Babcia

10 3

Szkoda że korzystają z tych boisk głównie (zaznaczam głównie)chłopcy. Bidne te dziewczyny. Te wszystkie boiska , skajparki a co dla dziewcząt? Boisko do np tenisa ziemnego jest o wiele wiele tańsze a w takim Gń nie uświadczysz. Podobno na stadionie ale zamknięte? 13:10, 30.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SwójSwój

2 2

To jest temat na inną okazję 🤣👍 17:27, 30.05.2021


??!???!?

4 2

Dla dziewczyn w Gostyniu : bieżnia, basen, kręgielnia, kort tenisowy/lodowisko, kilkanaście boisk do piłki , siatkówki , hale sportowe, studia fitness, siłownie, gokarty, plac do bouli, tor hulajnogi, pewnie jeszcze 10 innych możliwości o których w tej chwili zapomniałam. Naprawdę brakuje ? Chyba jedynie lenistwo jest jedynym twoim wytłumaczeniem ? 22:18, 30.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KtosKtos

0 2

Dzieci niebędące zapisane w jakimś klubie, w stowarzyszeniu mają problem w Gostyniu by pograć w piłkę na co dzień. Dzieci przeważnie chodzą do południa do szkoły, popołudniu chcąc iść z dzieckiem pograć w kosza, w piłkę nie ma gdzie w Gostyniu- wszystko pozajmowane przez jakieś kluby, stowarzyszenia ! Wg . mnie miasto zapomina że w Gostyniu są osoby które chętnie z dzieckiem pójdą pograć w piłkę ! Nawet tor kartingowy jest wynajmowany za śmieszna sumę, a mógłby służyć w nauce jazdy na rowerze, na rolkach- dla mieszkańców to powinno być a niecdlacwaskiej grupie społecznej. A kiedyś nawet to nasze dzieci musiały chodzić na naukę pływania w godzinach wieczornych a na pytanie czy nie można wcześniej, to panie na basenie mówiły że dzieci z Śremu przyjeżdżają na wcześniejsze godziny! TAK dbają o nasze dzieci! WSTYD!!!

23:09, 30.05.2021


HildiHildi

0 0

Brawo Genderer. 14:21, 07.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%