Zamknij
REKLAMA

Przy stołach zasiadło blisko 150 zawodników, ale zwycięzca był tylko jeden

09:39, 16.01.2020 | MiS
REKLAMA
Skomentuj
Foto: organizatorzy

Turnieje karcianego kopa w Łęce Wielkiej odbywają się od dekady i cieszą się niesłabnącym powodzeniem miłośników tej karcianej gry. W tegorocznej edycji do stołów zasiadło blisko 150 zawodników, w tym panie.

Turniej Kopa o Puchar Burmistrza Ponieca przyciąga graczy nie tylko z regionu gostyńskiego, ale z całej Wielkopolski. W sobotni wieczór 11 stycznia do sali wiejskiej w Łęce Wielkiej zjechało 144 miłośników kopa, w tym 7 pań. Zawodnicy rozegrali pięć rund, ale na sali panowała jak zawsze bardzo przyjacielska atmosfera. Szelest tasowanych kart ginął w potoku rozmów i śmiechów. W czasie przerw zawodnicy tradycyjnie korzystali ze słodkiego poczęstunku, kawy oraz kolacji przygotowanej przez organizatorów.

Zwycięzcą turnieju okazał się Stefan Andrzejewski, który za zajęcie pierwszego miejsca otrzymał okazały puchar oraz główną nagrodę jaką była kosiarka do trawy. Drugie miejsce zdobył Andrzej Biderman, natomiast trzecie miejsce wywalczył Tomasz Nabzdyk.

Pierwsza dziesiątka turnieju:
1.  Stefan Andrzejewski – Bączylas
2.  Biderman Andrzej – Piaski
3.  Nabzdyk Tomasz – Krotoszyn
4.  Baraniak Elżbieta – Jaraczewo
5.  Kasprzak Marek – Turew
6.  Sikora Zbigniew - Turew
7.  Stefaniak Kazimierz – Dolsk
8.  Ciesielski Karol – Piaski
9.  Szymański Józef – Wojnowice
10. Dwożyński Stanisław – Bączylas

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

oo

2 0

W Piaskach też się odbył turniej kopa sportowego i dziwnym trafem cisza ,a impreza przednia .Nie wiem dlaczego tego roku tak cicho .Myślę , że dla uczestników imprezy to miłe wydarzenie , jest czym się pochwalić , powspominać .Szkoda . 19:48, 17.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MoniaMonia

0 3

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
.
09:46, 18.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aa

0 1

Wiem , ale przemilczę . 13:12, 20.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone