Zamknij
REKLAMA

Załatwili to pomiędzy sobą... Wcześniej nie mieli mocnych przy bilardowym stole

10:05, 24.11.2019 | MS
Skomentuj
REKLAMA

W Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli odbył się kolejny międzyświetlicowy Turniej Bilarda. W czasie rozgrywek pojawili się zawodnicy, którzy po raz pierwszy wzięli udział w ,,bilardowym pojedynku”. Po kilkugodzinnych zmaganiach, wyłoniono czterech finalistów.

W turnieju wystartowali podopieczni powiatowych Młodzieżowych Świetlic Środowiskowych w Pogorzeli i Krobi. Spotkali się, aby sprawdzić swoje umiejętności przy stole bilardowym. Po kilkugodzinnych, budzących emocje zmaganiach, wyłoniono czterech finalistów, którzy zmierzyli się ze sobą. Pierwsze miejsce w bilardowej rozgrywce zajął Sebastian Ciesielski – podopieczny MŚŚ w Krobi. Drugie miejsce wywalczył Piotr Szlachetka, a trzecie Nikodem Olejniczak. Czwarte miejsce zajął Franciszek Lehmann.

Turniej stał się też okazją do integracji, a także możliwości sprawdzenia swoich sportowych umiejętności przy tzw. ,,zielonym stole”. Na koniec wszyscy uczestnicy zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Jak podkreśla Paulina Maćkowiak, kierownik powiatowej Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi: - To zorganizowany przez nas kolejny turniej bilarda z udziałem naszej młodzieży. Ale też kolejny w cyklu naszych turniejów. Zapraszamy chętne osoby w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym do uczestnictwa w zajęciach świetlicowych, które organizowane są codziennie w Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli

Zawodników biorących udział w rozgrywkach bilardowych dopingowały koleżanki i koledzy z placówek wsparcia dziennego oraz pedagodzy – opiekunowie poszczególnych świetlic. Zwycięzcy otrzymali nagrody, puchary i dyplomy ufundowane przez kierownika MŚŚ w Pogorzeli. Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorem turnieju była powiatowa Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi. Wsparcia udzieliło Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

(MS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

DyrektorDyrektor

2 1

Kto to jest młodzież gimnazjalna? Ktoś nie zauważył, że miała miejsce reforma edukacji? 10:15, 24.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

uczeńuczeń

0 0

a MŚŚ w Gostyniu już nie ma czy jest przeniesiona? 10:10, 11.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz