To była impreza dla ludzi silnych i gotowych na wszystko. 7. Cross Leśnych Diabłów w Brzedni przeszedł do historii. Zgodnie z przewidywaniami trasa nie była łatwa, lekka i przyjemna. Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko dobrą kondycją fizyczną, ale też ogromnym samozaparciem, pokonując leśne dukta, głębokie bagna i wodne przeszkody. Wszystko to sprawiło, że satysfakcja po przekroczeniu mety była nie do opisania.
Na granicy możliwości. Z kalkulatorem w ręku i ...
Chyba najbardziej zadłużona gmina w wlkp. I czym się tu chwalić.
Inny
17:07, 2025-12-16
BMW leżało na dachu... Policjanci nie mieli wątpliwości
Przecież to Stare gówno jednego szrotach mniej
Olek
17:01, 2025-12-16
Przekaz jest jasny. Żadnych wulgarnych i znieważających
I tu się pojawia problem bo, pamiętam jedynie że 10 - 4= 6 dalej nie bo liczydło mi ukradziono. Ale znalazłem stary podręcznik na wysypisku podczas poszukiwania skarbów i tam jest tak że mnożenie ma ogromną tolerancje. Na przykład można zastosować zmienne mnożenie przy sprzedaży 2x2= 5, a przy kupnie 2x2 = 3 w ten sposób generuje się kapitał. Ale! należy zapłacić podatek od kapitału. Oglądałem film przygody wojaka szwejka i na tym filmie Jasiu (skoknij) obrażał jaśnie Pana. Było to podczas wojny czesko-bolszewickiej.
XXx
16:59, 2025-12-16
BMW leżało na dachu... Policjanci nie mieli wątpliwości
szkoda tylko że zarządca drogi jak zwykle zabrał kase i nie zrobił nic
Wiech
16:47, 2025-12-16
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
0 0
Janeczek
2 2
The bile
1 1
Super bieg niezła adrenalina był ogien
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz