Zamknij
REKLAMA

Będzie się działo!

09:40, 13.05.2019 | MiS
Skomentuj
Foto: Runaway Polski Uciekinier
REKLAMA

Minutę przed północą kończą się zapisy do największej w historii powiatu gostyńskiego imprezy sportowej - Runaway - Drogbruk Colosseum/Pępowo! A już za kilka dni będziemy świadkami tych niesamowitych sportowych zmagań. Organizatorzy zdradzają również jakie atrakcje czekają na kibiców. Będzie rodzinnie, smacznie i koncertowo.

Kto jeszcze się nie zapisał ma na to ostatnią szansę. Dziś przed północą zamknięte zostaną zapisy do Runaway - Drogbruk Colosseum/Pępowo. Na listach jest już ponad tysiąc zawodników którzy będą zmagać się w kilku kategoriach: Elite (zawodnicy będą walczyć o kwalifikację do czerwcowych Mistrzostw Europy w Gdyni), Open, For Fun oraz Runaway Junior. Chcesz sprawdzić się w biegach przeszkodowych, przeżyć coś niesamowitego i świetnie się przy tym bawić? Kliknij -TUTAJ- i zarejestruj się. Ostatnie wolne miejsca zostały w kategorii Open i For Fun.

Na zawodników czekają niesamowite emocje i przeszkody, które zapewne na długo zapadną w ich pamięci. Atrakcji nie zabraknie dla kibiców. Arenę zmagań będą mieli na wyciągnięcie ręki, ale to nie wszystko. Dla dzieci będzie przygotowana specjalna strefa "Świat Zabawy u Maziego", czyli miasteczko dmuchańców. Będą wystawy, punkty z odzieżą i obuwiem sportowym, liczne stoiska gastronomiczne z napojami, kiełbaskami, grillem, cateringiem dietetycznym – Enjoy the Food catering Dietetyczny, z odżywkami SFD Gostyń, które ma siedzibę w Bricomarche w Gostyniu. Chętni będą mogli zakupić gadżety Runaway - Drogbruk Colosseum/Pępowo. Na koniec dnia muzyczna niespodzianka – występ discopolowego zespołu Skaner!

Zaplanujcie wolny czas na niedzielę 19 maja! Tego dnia wszystkie drogi prowadzą do...Pępowa!

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ZainteresowanaZainteresowana

1 0

Dzień dobry, jeśli państwo piszecie o imprezie masowej czasem warto oprócz daty napisać godziny rozpoczęcia i zakończenia. Pozdrawiam 12:03, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz