Zamknij
REKLAMA

Zapraszamy do Pępowa!

16:12, 04.05.2019 | M.S
Skomentuj
REKLAMA

Bieg Runaway DrogBruk Colosseum w Pępowie coraz bliżej. Kto jeszcze się nie zapisał ma jeszcze szansę, by to zrobić. Tymczasem w Zielonej Górze na jednym z dwóch najlepszych torów przeszkodowych w Polsce trenowali ci, których 19 maja na pewno wystartują! Była to prawdziwa próba wytrzymałości.

Wielkimi krokami zbliża się III edycja biegu przeszkodowego w Pępowie - pod nazwą Runaway DrogBruk Colosseum. Na profilu Facebookowym wydarzenia, organizatorzy na bieżąco informują o kolejnych poczynaniach. Kilka dni temu, ci których zobaczymy  19 maja na torze przeszkód sprawdzali swoje predyspozycje na jednym z dwóch najlepszych torów tego typu w Polsce - Tor w Zielonej Górze tor przygotowujący pod biegi OCR dla najbardziej zaawansowanych zawodników w Polsce. Może tam również trenować każda nowa osoba, która chce poznać różnego rodzaju nowe przeszkody oraz techniki ich pokonywania, by później na zawodach na biegach nic go nie zaskoczyło  - tłumaczy Krzysztof Zmysłowski, współorganizator biegu Runaway DrogBruk Colosseum w Pępowie.

Trening, w którym udział wzięło około 30 zawodników prowadził właściciel toru Rafał Kasza - multimedalista mistrzostw Europy w biegach przeszkodowych oraz Mateusz Karczmarski Złoty medalista Mistrzostw Świata z Londynu w 2018 roku. To była prawdziwa próba wytrzymałości... Czołganie się pod kolczatkami, pokonywanie podwieszanych wysoko liny czy multiring czyli chwytanie za zawieszone na karabińczykach elementy. - Idąc z duchem czasu będą organizowane takie treningi w innych miastach by przygotować zawodników oraz ludzi chcących biegać w Runaway i pokazać, że nie jest to takie trudne tylko wszystko siedzi w naszych głowach - zapowiada Krzysztof Zmysłowski, współorganizator biegu Runaway w Pępowie.

Chcecie sprawdzić swoje możliwości? Najbliższa okazja już 19 maja w Pępowie. To już ostatnia chwila, by zapisać się do jedynego takiego biegu w regionie gostyńskim w kategorii "Elite", "Open" bądź "For Fun". Organizatorzy szczególnie zachęcają mieszkańców regionu gostyńskiego do startu w tej ostatniej. Kategoria "For Fun" przeznaczona jest dla uczestników stawiających pierwsze kroki w biegach przeszkodowych. Zmierzą się oni z 3 km trasą i przeszkodami o różnej skali trudności...a wszystko dla zabawy. - Wystarczy uwierzyć w swoje umiejętności a podczas biegu zapomina się o wszystkim i tylko zawodnik cieszy się z przebiegu każdego kilometra na których napotyka co rusz nowe mega fajne atrakcję oraz formę zabawy. Błoto, woda, piach, ćwiczenie sprawnościowe itp...Czysta zabawa - zachęca Krzysztof Zmysłowski.  Dodajmy, że zapisy do Runaway Junior zostały już zamknięte. Patronat medialny nad imprezą objęła redakcja Gostyn24

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

StefStef

3 1

Taplać się w błocie dla zabawy to zwykła perfidia. 22:04, 06.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oloboloolobolo

2 0

STEF pisać takie brednie dla zabawy jak Ty piszesz to jest perfidia 05:44, 07.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kjdsbnfjkerhgkfjdrhkjdsbnfjkerhgkfjdrh

0 0

Ania ta fotka wymiata 15:47, 12.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz