Zamknij
REKLAMA

Udana impreza w Karcu - FILM

07:36, 04.05.2019 | J.J
Skomentuj
REKLAMA

Leśne biegi w Karcu mają swoją wieloletnią tradycję. W tym roku mieszkańcy Krobi i okolic spotkali się już po raz 23. Na starcie przy leśniczówce, stanęło kilkuset zawodników, wśród których największą grupę stanowili młodzi ludzie. W biegu uczestniczyły też całe rodziny, oraz przybyli specjalnie na bieg miłośnicy aktywności, z Piasków, Leszna i innych miejscowości.

Zanim impreza rozpoczęła się na dobre, grupa biegaczy i rowerzystów ruszyła z Krobi w kierunku Karca, w liczącym ok. 7 km przedbiegu. Kiedy dotarli do leśniczówki, zgotowano im owacyjne przyjęcie. Potem przyszedł czas na rozgrzewkę, którą poprowadziły przedstawicielki stowarzyszenia „Biegaj z Krobią Woman”

Punktualnie o godz. 15.15 uczestnicy tegorocznego Biegu Wiosny ruszyli dukatmi leśnymi w 3,5 km trasę, którą najszybciej pokonał Wojciech Wenderski uzyskując wynik 12 min i 25 sekund. Nie o wynik tu jednak chodziło, bo w Karcu wszyscy byli zwycięzcami.

Po wysiłku przyszedł czas na relaks i wypoczynek na świeżym powietrzu. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg atrakcji. Były stoiska z plackiem drożdżowym i grillem, a także napoje, kawa lub herbata. Można było pomalować twarz w biało-czerwone barwy, poskakać na dmuchańcach i wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej Miasta i Gminy Krobia. Każdy kto chciał mógł też przyłaczyć się do kampanii na rzecz transplantologii, wypełniając stosowną deklarację. Na koniec imprezy odbyła się loteria fantowa z nagrodami.


 

 

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Bieg niepodległościBieg niepodległości

0 0

Wszędzie biegi i promocja sportu. W Pogorzeli zrezygnowano z Biegu niepodleglosci, który mialby teraz ponad dwudziestoletnia tradycję. W zeszlym roku na 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości bieg mialby 20 lecie . 07:37, 05.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz