Zamknij
NEWS

Rewelacyjne młodziczki ? zdjęcia

20:51, 10.01.2016
3

W pierwszym półfinałowym turnieju o Mistrzostwo Wielkopolski drużyna młodziczek UKS Kaniasiatka Gostyń zaprezentowała się z rewelacyjnej strony, gdyż podopieczne trenera Tomasza Stańczaka nie dały żadnych szans swoim rywalkom i wygrały dwa spotkania.

Pierwszy półfinałowy turniej młodziczek o Mistrzostwo Wielkopolski odbył się w Pile, gdzie oprócz gospodyń zagrały także UKS Kaniasiatka Gostyń oraz UKS Śmigiel. W inauguracyjnym pojedynku młodziczki z Gostynia spotkały się ze Śmiglem. Mecz w początkowej fazie był bardzo wyrównany, gdyż na tablicy wyników widniał wynik 8:8, jednak od tego momentu zawodniczki Kaniasiatki zaczęły wypracowywać sobie przewagę, aż zrobiło się 16:8, a końcowy wynik tej partii to 25:15. W drugim secie dominacja młodziczek z Gostynia była jeszcze większa, o czym świadczy wynik 25:10.

W drugim spotkaniu dziewczyny spotkały się oczywiście z Piłą i przed meczem na pewno nie były faworytkami tego starcia, gdyż w ekipie rywalek grały byłe i obecne reprezentantki Kadry Wielkopolski. Pierwsze piłki pokazały, że łatwo nie będzie, bo gospodynie wyszły na prowadzenie 4:0, ale po czasie na żądanie było już dużo lepiej i dziewczyny z Gostynia doprowadziły do remisu po 9, a później dzięki trudnej zagrywce, skutecznym atakom i obronom odskoczyły przeciwniczkom i zaskakująco łatwo wygrały ten set 25:14.

Podrażnione rywalki od początku drugiego seta wyszły na minimalne prowadzenie, które utrzymywały przez połowę partii, ale wówczas gostynianki kolejny raz pokazały klasę i charakter odskakując na kilka punktów, by ostatecznie zwyciężyć 25:19. Dzięki tym dwóm wygranym młodziczki zrobiły duży krok w kierunku finału, a kolejny będą mogły postawić dopiero na początku lutego, kiedy drugi turniej odbędzie się w Śmiglu.

UKS Kaniasiatka Gostyń – UKS Smigiel 2:0 (25:15, 25:10)
UKS Kaniasiatka Gostyń – PTPS Piła 2:0 (25:14, 25:19)
UKS Śmigiel – PTPS Piła 0:2

Skład:
Agata Olejniczak, Wiktoria Gabryelska, Julia Gościniak (K), Weronika Stańczak, Agnieszka Pietraszewska, Klaudia Lewandowska, Magdalena Glura, Agnieszka Gorwa, Małgorzata Jankowiak, Maria Krawiec, Monika Nowak

ŁuLi, foto: K. Gościniak

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

KibicKibic

0 0

Gratulacje! Jesteście najlepsze... Oby tak dalejjjjjj

21:05, 10.01.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kibic siatkówkiKibic siatkówki

0 0

Gratulacje dziewczyny.

07:06, 11.01.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

wierni kibicewierni kibice

0 0

Dziewczyny z Gostynia-jesteście wspaniałe! Życzymy Wam następnych wygranych i dużo zdrowia (unikajcie kontuzji). Pozdrawiamy!

11:29, 11.01.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%