Zamknij
REKLAMA

Nabór na stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Gostyniu

16:50, 22.10.2021 | .Oferta pracy
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Gostynia
ogłosił nabór na stanowisko urzędnicze ds. inwestycji w Urzędzie Miejskim w Gostyniu. Aplikacje można składać do środy 3 listopada 2021 r. Osoby zainteresowane pracą w Wydziale Inwestycji muszą spełnić wymogi wynikające z ustawy o pracownikach samorządowych.

Dodatkowe wymogi stawiane przed kandydatami to posiadanie wykształcenia kierunkowego: średniego drogowego lub średniego z zakresu budownictwa, albo też wykształcenia wyższego technicznego o kierunku budowlanym.

  • Kandydaci powinni wykazać się również rocznym doświadczeniem w branży budowlanej oraz posiadać prawo jazdy kat. B.
  • Wśród dodatkowych kryteriów brana będzie pod uwagę także znajomość przepisów prawnych: ustawy o samorządzie gminnym, ustawy prawo budowlane, ustawy o zamówieniach publicznych, ustawy o drogach publicznych, ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych.

Poszukiwana jest osoba kreatywna, komunikatywna, potrafiąca pracować w zespole oraz radząca sobie w sytuacjach kryzysowych.

Do obowiązków pracownika na stanowisku ds. inwestycji należeć będzie prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem i realizacją zadań inwestycyjnych w zakresie budowy, przebudowy dróg i ulic, chodników, ścieżek rowerowych, miejsc postojowych na terenie gminy Gostyń.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze oraz wykaz niezbędnych dokumentów można znaleźć tutaj.

(.Oferta pracy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%