Zamknij
NEWS

Nie tylko łowią - zdjęcia

16:06, 04.02.2012
Skomentuj

Początek roku to czas , który członkowie koła PZW "Perkoz" Poniec poświęcają  na porządkowanie stawów w Dzięczynie . Dzisiaj od rana 20 wędkarzy, ciężko pracowało, aby wiosną , latem i jesienią łowienie było wygodne i przyjemne. Nic tak przecież nie zakłóca wędkarskiego spokoju jak zaplątana żyłka w przybrzeżnych gałęziach, czy haczyk zaczepiony o trzcinę .

Nawet 20 stopniowy mróz nie wystraszył członków koła PZW „Perkoz” z Ponieca, którzy postanowili uporządkować dziś jeden ze stawów na łowisku w Dzięczynie . W ruch poszły siekiery , sekatory i piły łańcuchowe. - Zgrana ekipa zajęła się południowo - zachodnim narożnikiem największego stawu , który był najbardziej zarośnięty . Po trzech godzinach zespołowej pracy można było powiedzieć , że zadania zostało wykonano . Stanowiska były teraz szerokie i wygodne a droga dojazdowa do nich została pozbawiona gałęzi , które utrudniały przejazd – informuje Norbert Lindner z koła „Perkoz” w Poniecu

Kiedy około południa zakończono pracę na wszystkich czekała już gorąca kiełbaska . Podczas posiłku prezes koła Mieczysław Matuszewski przypomniał wszystkim , że za tydzień 12 lutego o godzinie 10:00 odbędzie się zebranie sprawozdawcze w Gminnym Ośrodku Kultury w Poniecu . Następne porządkowanie zaplanowano wstępnie na marzec , wtedy to członkowie koła zajmą się kolejnym stawem .

TeJot, foto: Norbert Lindner

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%