W wypełnionej po brzegi sali bankietowej Państwa Mróz przy wypełnionej po brzegi jak co roku z okazji Dnia Kobiet odbył się koncert. Tym razem przed borecką publicznością wystąpiła Krystyna Giżowska prezentując swoje ponadczasowe utwory. Po udanym koncercie nie mogło zabraknąć bisów i wręczonego przez burmistrza bukietu kwiatów.
Jeszcze przed koncertem zgromadzonych na sali powitał Burmistrz Borku Wlkp. Marian Jańczak, składając jednocześnie życzenia Paniom z okazji ich święta, po czym zaprosił na występ artystki. Jak się okazało Krystyna Giżowska to bardzo ciepła , serdeczna i naturalna osobą, która samym pojawieniem się na scenie podbiła serca publiczności.
Zarówno Panie jak i Panowie chętnie włączyli się do wspólnego śpiewania popularnych i lubianych piosenek. Bo kto nie pamięta takich przebojów jak : „ Złote obrączki”, „Przeżyłam z tobą tyle lat” czy „Nie było ciebie tyle lat”. Gwiazda wykonała również wiele dawnych przebojów takich jak: ”W drodze do Fontainbleu”, „Bądź blisko mnie” czy „Miłość ci wszystko wybaczy” . Podczas występu zaprezentowany został również nowy utwór artystki - „Wierna tobie”.
Podsumowaniem koncertu były ogromnie brawa , utwory na bis oraz piękne kwiaty wręczone przez burmistrza Jańczaka w podziękowaniu za wspaniały recital. Po koncercie pani Krystyna rozdawała autografy , rozmawiała z fanami i bardzo chętnie pozowała do zdjęć. Spotkanie z tak ciepła osoba, na pewno pozostanie w pamięci na długie lata. Organizatorem imprezy był Miejsko– Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wlkp. przy współudziale Urzędu Miejskiego.
TeJot, foto: UM Borek WLKP
Długi weekend to także większe zakupy. Ten market będzi
To jakaś wielka kpina. Po co ten wydłużony czas pracy? O godz. 22-23 to w sklepach są pojedyncze osoby. No chyba, że chodzi o wypełnienie półek towarem. Podkreślam: nikt nie pracuje od szóstej do dwudziestej drugiej. A tak po za tematem. Jestem ciekaw czy panie ekspedientki chociaż będą miały zapłacone za nadgodziny, bo odświęcać to nie mają kiedy. A jak to się ma do idiotycznego pomysłu skróconego czasu pracy. Nasuwa się myśl, co się nie robi dla urzędasów.
Krzysztof
19:21, 2025-11-07
Poleciała do USA, tam podpisała umowę. Teraz Pogorzelę
he he New Pela York
Nico
19:04, 2025-11-07
Ten raport nie zostawia złudzeń. Ludzie coraz częściej
I więcej ludzi pójdzie na potępienie ! Trudno, każdy sobie rzepkę skrobie.
i co
18:57, 2025-11-07
Długi weekend to także większe zakupy. Ten market będzi
Ale jaki długi weekend tylko w niedziele i we wtorek sklepy zamknięte. Długi weekend to mają uczniowie, nauczyciele i niektórzy urzędnicy
Paranoja
18:51, 2025-11-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gostyn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz