Zamknij

REKLAMA
Weź udział w QUIZIE i zdobądź podwójne bilety do kina

Gostyńskie kino ponownie otwiera się na widzów
Z tej okazji zapraszamy do udziału w QUIZIE wiedzy na temat Kina Pod Kopułą"
Do zdobycia 3 główne podwójne zaproszenie na super komedię "Zawód: kobieciarz"


Przed Tobą 9 pytań. Każdy kto prawidłowo rozwiąże quiz może zdobyć  jedno z trzech podwójnych zaproszeń do kina na fantastyczna komedię pt. "Zawód: kobieciarz", który od jutra będzie wyświetlany właśnie w gostyńskim Kinie "Pod Kopułą"

Aby walczyć o nagrody, należy prawidłowo odpowiedzieć na zawarte w quizie pytania, Oprócz samych odpowiedzi liczy się także czas. Nagrody zdobędą gracze, których czas odpowiedzi będzie najkrótszy.

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla czytelników Gostyn24, którzy polubią i zachęcą do zabawy swoich znajomych, udostępniając quiz na swojej tablicy facebookowej

Myśląc o nagrodach, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania prawidłowo i pamiętać, że dane do systemu - imię ( nazwisko również może być) oraz numer telefonu wpisujemy tylko raz! 

Po każdej odpowiedzi, system poinformuje gracza czy udzielona odpowiedź - czy była prawidłowa czy nie. Uczestnikiem konkursu może być wyłącznie osoba pełnoletnia. Oprócz poprawności odpowiedzi liczy się także czas, który system zarejestruje automatycznie. Na jego podstawie zostanie wyłoniony zwycięzca QUIZU. W przypadku takich samych wyników, nagrodę zdobywa uczestnik, który jako pierwszy prawidłowo odpowiedział na wszystkie pytania (liczy się data i godzina). Po zakończeniu zabawy, skontaktujemy się telefonicznie z osobami, które najszybciej rozwiązały quiz i przekażemy im nagrody. Informacja o tym zostanie podana także na Facebooku Gostyn24

QUIZ zakończymy 10 lipca o godz. 14.00 Zaraz potem poinformujemy Was o wynikach zabawy. Wzięcie udziału w konkursie jest dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgodny na publikację danych osobowych w tym wizerunku na potrzeby konkursu. 

ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY

 

 

 

QUIZ ZAKOŃCZONY 
10 LIPCA 2020R GODZ. 14.00Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA