Zamknij
REKLAMA

Nie byli faworytami, a jednak się udało... Zwyciężyli i zgarnęli konkretną kasę!

14:21, 09.09.2020 | M.S
Skomentuj Foto: Facebook Stowarzyszenie Sportatut
REKLAMA

Trójboiści Siłowi z Krobi wygrali konkurs "Lotto Bargiel Challenge" i otrzymają finansowe wsparcie na zakup nowego sprzętu. Na krobskie stowarzyszenie "Sportatut" oddano najwięcej głosów  - Dziękuje wszystkim, którzy oddali na nas głos, postawili na nasz mały klub - mówił Mariusz Fórmanowski ze Stowarzyszenia "Sportatut". 

Stowarzyszenie "Sportatut" rywalizowało w  konkursie #LOTTOBargielChallenge z trzema innymi klubami. To jednak krobianie dzięki 699 oddanym głosom otrzymają dotację w wysokości 20 tys. złotych na zakup nowego sprzętu.

- Jest to dla nas dużo pieniędzy na zakup sprzętu do treningów, przygotowań do zawodów. Zakupimy profesjonalny gryf olimpijski eleiko, do tego zestaw kół, kilka hantli. Część pieniędzy przekażemy na zakup sprzętu, z którego będą mogły korzystać wszystkie osoby chodzące na naszą siłownię, a więc nie tylko zawodnicy - mówił Mariusz Fórmanowski ze stowarzyszenia "Sportatut", trener. 

W imieniu całego stowarzyszenia i zawodników trener Fórmanowski składa podziękowania wszystkim, którzy oddali głosy na stowarzyszenie. - Chce wszystkim podziękować jako trener, cały zarząd, ale też w imieniu zawodników, którzy oddali na nas głos, postawili na nas choć jesteśmy małym klubem, w niedużej miejscowości. Mierzymy się jednak ze zdolnymi zawodnikami i dużymi klubami z całej Polski, więc to wsparcie bardzo się przyda - mówił Mariusz Fórmanowski ze stowarzyszenia "Sportatut"

[ZT]49349[/ZT]

[ALERT]1599654049141[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

jaja

1 0

gaduła też na podium 08:32, 10.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA