Zamknij
REKLAMA

Nie można organizować imprez w jednym miejscu, więc zrobili to nieco inaczej...

16:57, 01.06.2020 | MiS
Skomentuj
REKLAMA

Nie można organizować imprez, które zgromadzą w jednym miejscu zbyt wiele osób, dlatego organizatorzy Balonikowego Dnia Dziecka w Krobi zaprosili dzieci i rodziców na spacer. Każde uśmiechnięte dziecko napotkane na trasie ulicznego korowodu otrzymało balonik. Można też było zrobić sobie zdjęcie z Myszką Miki. 

Z powodu pandemii koronawirusa odwołane zostały wszystkie tegoroczne imprezy z okazji Dnia Dziecka. Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi wraz z "Duśkowymi Animacjami" i "Przystankiem Zabawa - Animacje & Face Painting" zorganizowało więc niestandardowe wydarzenie. Zaproszono najmłodszych wraz z rodzicami na "Balonikowy Dzień Dziecka", który odbywał się na ulicach Krobi. - Zorganizowaliśmy barwny pochód ulicami, aby mieszkańcy nie gromadzili się w jednym miejscu i zachowywali dystans między sobą. tak jak zapowiadaliśmy każde uśmiechnięte dziecko, które pomacha nam na trasie otrzyma balonik - dodaje szefowa krobskiej kultury.

Pochód ruszył z pl.T. Kościuszki w kierunku ośrodka kultury. Spragnionych zabawy mieszkańców nie brakowało a sympatyczne animatorki rozdawały po drodze baloniki wszystkim uśmiechniętym dzieciom. Można też było zrobić sobie zdjęcie z Myszką Miki. - Czas koronawirusa nie sprzyja spotkaniom, dzieci są odizolowane od siebie przez to, że nie chodzą do szkół, do przedszkoli, nie ma zajęć w Gminnym Centrum Kultury i widać, że jest ogromna potrzeba spotkań - mówiła Anna Krzyżostaniak, dyrektor GCKiR w Krobi. - Nagłośniliśmy dzisiejsze wydarzenie, ale też ostrzegaliśmy, aby zachować bezpieczną odległość - podsumowała nasza rozmówczyni.

[ALERT]1591023442903[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

XDXD

8 7

No czy Was do reszty powaliło? Imprezy masowe nielegalne to zrobimy bardzo gęsty spacer? Dobry plan, wybitny wręcz.
Sanepid wie? 17:39, 01.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaJa

8 6

Dokładnie, pozniej będzie płacz, żaden dystans nie był tam zachowany, szkoda gadać 19:02, 01.06.2020


GobusiaGobusia

5 3

Świetny pomysł. Kilka minut kolorowej radości w świecie gdzie ludzi podzieliła pandemia 08:45, 02.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA