Zamknij
REKLAMA

To była wystrzałowa impreza

11:33, 09.10.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj
Foto: Klub Seniora Poniec

Kilkudniowy charakter miały obchody Dani Seniora w Poniecu. Zaczęło się od wycieczki, potem był turnieje, a na koniec "Seniorada" na strzelnicy bractwa kurkowego, gdzie dopiero się działo. Seniorzy wzięli udział w turnieju strzeleckim, niektórzy pierwszy raz w życiu mieli w ręku broń.

Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu – brzmiało motto ponieckich Dni Seniora zorganizowanych przez Klub Seniora w Poniecu. Zaczęło się od wycieczki do Poznania i Rogalina. Potem seniorzy wzięli udział w dwóch turniejach – w kanastę i bowling, gdzie walczyli o puchar burmistrza. Obchody zakończyła impreza integracyjna na strzelnicy w Bractwa Kurkowego. Jedną z atrakcji  był turniej strzelecki. Konkurencja bardzo się seniorom. Niektórzy przyznali, że strzelali po raz pierwszy w życiu.

W ramach obchodów odbył się też konkurs na "Najpiękniejsze Jesienne Kapelusze Klubu Seniora". Komisja oceniała nie tylko wygląd i estetykę wykonania, ale także sposób prezentacji. Jury nie miało wątpliwości, że najciekawsze nakrycie głowy należało do Lidii Jankowskiej. Drugie miejsce zajęła Danuta Śliwińska, a trzecie Krystyna Kasprowiak. Uhonorowano też panów biorących udział w przeprowadzonym wcześniej "Turnieju Bowlingowym Seniorów o Puchar Burmistrza Ponieca". Pierwsze miejsce zajął Ryszard Giera, drugie Edward Brink, a trzecie Zdzisław Zdęga.

Seniorada przebiegała w wesołej i miłej atmosferze. Nie zabrakło pysznego poczęstunku, a dzięki braciom kurkowym nie zabrakło również pozytywnej energii i humoru.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone