Zamknij
REKLAMA

Renata Torz została nowym radcą prawnym Urzędu Miejskiego w Poniecu

14:01, 03.10.2017 | m
REKLAMA
Skomentuj

W konkursie na to stanowisko ogłoszonym przez burmistrza o etat ubiegało się czworo chętnych. Zdecydowało ponad 18-letnie doświadczenie. Procedury przebiegły bardzo szybko, bo wakat na takim stanowisku jest dla urzędu kłopotliwy.

Do tej pory obowiązki radcy prawnego Urzędu Miejskiego w Poniecu pełniła Teresa Andrzejewska. Przeszła jednak na emeryturę. O zatrudnienie na stanowisku radcy prawnego w Urzędzie Miejskim w Poniecu ubiegało się czworo kandydatów. - Wszystkie oferty spełniały wymagania formalne. Głównym kryterium wyboru przyjętym przez komisję było doświadczenie radcy w obsłudze prawnej jednostek samorządu terytorialnego. Wybrana została kandydatura Pani Renaty Torz z Leszna, która posiada największe, ponad 18-letnie doświadczenie w pracy dla jednostek samorządu terytorialnego – poinformował Marcin Pazdaj, sekretarz Urzędy Miejskiego w Poniecu.

Do obowiązków radcy należy obsługa prawna urzędu oraz podległych jednostek, opiniowanie projektów umów i porozumień zawieranych przez gminę, sporządzanie opinii prawnych oraz reprezentowanie gminy przed sądami oraz innymi organami orzekającymi i egzekucyjnymi w sprawach dotyczących gminy. Nowa radczyni rozpocznie pracę w ponieckim ratuszu jeszcze w październiku.

(m)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

rolnikrolnik

0 2

czas wielki że pani andrzejewska odeszła skonczy się prawna patologia na poziomie administracji gminnej 21:41, 03.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do kom rolnik uważajdo kom rolnik uważaj

1 1

do kom. rolnik nie jesteś anonimowy, uważaj 10:35, 04.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do kom rolnikdo kom rolnik

1 1

Trzeba sprawdzić kto to i nie zastanawiać się. 11:04, 04.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone