Zamknij
REKLAMA

Przejęły pałeczkę...

11:29, 10.09.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Ostatnie trzy miesiące spędzali bardzo aktywnie. Uprawiali sport i dbali o dietę. Podsumowaniem projektu była biesiada pod nazwą "Smacznie, zdrowo, odlotowo" podczas której część mieszkanek zadebiutowała także w roli aktorek.  Mimo tremy kobiety poradziły sobie znakomicie, a publiczność doceniła ich zaangażowanie gromkimi brawami.

Sołectwo Grodnica otrzymało dofinansowanie w wysokości 2 tys.złotych w ramach projektu PGS – Programu Grantów Społecznych. Z tych środków od czerwca do września mieszkańcy sołectwa brali udział w zajęciach sportowych i spotkaniach i spotkaniach z dietetykiem. Podsumowaniem projektu biesiada "Smacznie, zdrowo, odlotowo".

Zaczęło się na wesoło. Aktywne mieszkanki sołectwa zatańczyły i zadebiutowały jako...aktorki w zabawnym skeczu "Rolnik szuka żony". Poradziły sobie świetnie, o czym świadczyły spontaniczne reakcje widzów - Udało się! - mówiła uśmiechnięta Ewa Ziemlińska – sołtys Grodnicy, będąca jednocześnie przewodniczącą miejscowego KGW. - Zawsze występowały tylko dzieci. Dziś my przejęłyśmy pałeczkę...Wszyscy się dziwią, że się odważyłyśmy...Trema była wielka, bo to był nasz debiutancki występ, ale spodobało nam się, jeszcze wystąpimy przed mieszkańcami - usłyszeliśmy od Ewy Ziemlińskiej.

Po udanej prezentacji przyszedł czas na najmłodszych i  karaoke z Kingą i Antkiem Kaczmarek. Nie zabrakło też kącika kulinarnego przygotowanego przez  gospodynie z miejscowego KGW, które częstowały sałatkami i pysznymi ciastami. Z kolei grillowaniem zajął się Mateusz Biernat znany z programu Master Chef Junior. Jak się okazuje, sołectwo Grodnica po raz pierwszy organizowało tak duży projekt. Sukces z pewnością dodał im skrzydeł, dlatego mieszkańcy liczą na więcej - Będzie nam brakowało wieczornych wypadów - przyznaje Ewa Ziemlińska. - Ostatnio z paniami zastanawiałyśmy się, co będziemy teraz robić - dodała sołtys i przewodnicząca KGW Ewa Ziemlińska.

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

r-ar-a

6 0

Brawo Grodnica, tak trzymać. 15:03, 10.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sdsd

1 5

a gdzie dmuchane dla dzieci czemu nie było 19:49, 10.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZnajomyZnajomy

3 0

Nie każda impreza opiera się na dmuchancach .super że potrafią zorganizować coś nie standardowego. 21:02, 10.09.2019


MałgorzataMałgorzata

4 0

Gratulacje dla mieszkańców Grodnicy i wielki ukłon dla pani Sołtys za świetną organizację imprezy. 20:34, 10.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone