Zamknij
REKLAMA

Pojechały do Ślesina po doświadczenie

09:37, 16.04.2018 | m
REKLAMA
Skomentuj

Bez spektakularnych sukcesów, ale za to z ważnym bagażem cennego doświadczenia zakończył się dla pępowskiej drużyny cheerleaderek udział w Wielkopolskim Festiwalu Tańca organizowanym w Ślesinie. Młoda drużyna wciąż szkoli się i czeka na kolejne zawodniczki.

Zawodniczki z Pępowa dopiero zdobywają swoje pierwsze doświadczenia na dużych imprezach. Zespół stworzony przy GOK-u działa od niespełna roku. Tym razem grupa miała okazję spróbować swoich sił w rywalizacji z naprawdę silną konkurencją i wzięła udział w IX Wielkopolskim Festiwalu Tańca ,,Tańczące Trzewiczki” w Ślesinie. - Pępowskie cheerleaderki od miesiąca przygotowały układ taneczny. Nasze dziewczyny wykonały shuffle dance – aktualnie modną, ale dość trudną technikę – podkreśla Leszek Żelazny z pępowskiego GOK-u.

Pępowska drużyna wystąpiła w składzie dziewięcioosobowym: Julia Durak, Dominika Gleń, Amelia Koncewicz, Ada Kwaśniewska, Julka Mierzyńska, Wiktoria Okręt, Oliwia Nowacka, Julia Wajn i Marysia Fabisiak. Wszystkie uczestniczki otrzymały dyplomy z podziękowaniami. Organizatorzy podkreślają, że choć zawodniczki nie zajęły wysokiego miejsca na podium, nabyły sporo doświadczenia przed dużą publicznością. - Drużyna wciąż się formuje i zgrywa. Zapraszamy wszystkie dziewczęta między 12 a 16 rokiem życia, które lubią tańczyć i ćwiczyć, by dołączyły do naszej grupy w GOK - dodaje Leszek Żelazny.

(m)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone