Zamknij
REKLAMA

Zabalowali na całego...

11:08, 12.01.2019 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Maturzyści Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli zainaugurowali sezon studniówkowy w powiecie gostyńskim. Ten niepowtarzalny bal zorganizowali w prawdziwym pałacu.

Dla maturzystów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli piątkowy wieczór był zapewne jednym z tych niezapomnianych. Wszystko przez studniówkę, która odbyła się w  niezwykle klimatycznym miejscu -  pałacu w Orli (gmina Koźmin Wlkp.). - Maturzyści sami tak wybrali, aby ten bal zorganizować w miejscu niepowtarzalnym, wyjątkowym. Przyznam się, że jesteśmy tutaj po raz pierwszy i uważam, że jest to miejsce bardzo urocze i odpowiada wymogom balu studniówkowego - przyznał Jarosław Adamczak, dyrektor ZSOiZ w Pogorzeli.

Studniówkę rozpoczął tradycyjny Polonez. Potem były kwiaty i podziękowania. Dla dyrekcji, wychowawców klas i nauczycieli oraz dla rodziców za pomoc i dodawanie otuchy. Na zakończenie oficjalnej części spotkania wzniesiono toast za pomyślność maturalnych egzaminów. Dyrektor Jarosław Adamczak życzył swoim podopiecznym, by tego wieczoru nie myśleli o nauce, a wyłącznie o dobrej zabawie. - Dzisiaj jest czas dla Was, gdzie macie się tylko bawić i czerpać z tego radość - podkreślał dyrektor placówki.

W balu studniówkowym uczestniczyło około 20 maturzystów - technikum i liceum, którzy nie kryli podekscytowania. Julia, Sandra i Zofia przyznały, że były nieco zestresowane początkiem imprezy i tak zamierzają się świetnie bawić tej nocy  - Dzisiaj jest taki dzień, aby się odstresować. Nie myśleć o nauce... - dodała kolejna maturzystka. Nasze rozmówczynie przyznały, że bardzo ważnym elementem studniówkowej garderoby jest czerwona podwiązka założona na lewą nogę, która ma przynieść szczęście.

Przed maturzystami z Pogorzeli dni wytężonej pracy. Redakcja Gostyn24 trzyma za Was kciuki i życzy wytrwałości w nauce, a także samych sukcesów zarówno na maturze, jak i w dalszej nauce.

[ALERT]1547325461819[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone