Zamknij
REKLAMA

Wszystko układa się po ich myśli. Już dwa lata temu rozpoczął się remont tej ulicy

08:36, 23.10.2020 | M.S
Skomentuj Foto: UM Gostyń
REKLAMA

Trwa wymianą nawierzchni jezdni na ul. Morelowej w Gostyniu. Zniszczoną trylinkę zastępuje nowa, ale to nie wszystko. W ramach zadania wymieniona zostanie również część krawężników i obrzeży betonowych, a także dostosowana wysokość niektórych wjazdów do posesji.

Dwa lata temu wyremontowany został odcinek ul. Morelowej od skrzyżowania z ul. Czereśniową. W tym roku do budżetu wpisano drugi etap  modernizacji tej ulicy - Wymieniana jest nawierzchnia jezdni na nowe płyty betonowe od strony ul. Droga do Klasztoru na powierzchni ok. 1750 metrów kwadratowych. W ramach zadania wymieniona zostanie część krawężników i obrzeży betonowych oraz dostosowanie wysokościowe niektórych wjazdów - czytamy w komunikacie gminy Gostyń. 

Zadanie wykonywane jest w ramach tzw. Funduszu Remontowego, na który tylko w tym roku zabezpieczono kwotę 300 tys. złotych. 

[ALERT]1603434939803[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ObywatelObywatel

5 1

Mam nadzieję że przed położeniem nowej infrastruktury drogowej wszelakie rury kanalizacyjne czy gazowe oraz szybki internet zostały już zamontowane, a nie jak to bywa roku się przypomni i będzie od nowa rozbierane 12:51, 23.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA