REKLAMA

Na płycie lodowiska dominowali młodzi ludzie

10:53, 05.12.2017 | MiS
REKLAMA
Skomentuj

Miłośnicy jazdy na łyżwach mieli okazję "pośmigać" na łyżwach ze świętym mikołajem! Nie przyjechał on oczywiście z pustymi rękoma. Na mniej i bardziej doświadczonych łyżwiarzy czekało mnóstwo upominków - gostyńskie gadżety i słodycze.

Imprezą "Mikołajki na lodowisku" oficjalnie zainaugurowano sezon łyżwiarski w Gostyniu. Święty mikołaj na łyżwach radził sobie znakomicie. - Pojeździł z uczestnikami na łyżwach i rozdawał drobiazgi - gadżety gostyńskie i oczywiście słodycze. Mikołaja wspomagały elfy, czyli nasze gostyńskie "Tygrysy" - mówił Wojciech Walkowiak z OSiR Gostyń. Na płycie lodowiska dominowali przede wszystkim młodzi ludzie, którzy świetnie bawili się, biorąc udział w łyżwiarskich konkurencjach. - Zaczęliśmy od zabaw dla dzieci - były to przeszkody, zabawy sprawnościowe z kijem hokejowym, zawody dla rodziców z dziećmi - wyliczał Wojciech Walkowiak.

Gostyński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował kilka atrakcji na sezon zimowy 2017/2018. - Zawsze staramy się ruszać z początkiem grudnia, bo w tym czasie chyba każdy z niecierpliwością oczekuje pierwszych symptomów zimy. W Gostyniu zawitała już na lodowisku. Chętnych do jazdy na łyżwach nie brakuje - mówił Wojciech Walkowiak z OSiR Gostyń. Będzie kontynuowana nauka jazdy na łyżwach, w każdą niedzielę łyżwiarzom przygrywał będzie DJ, organizowane będą też sobotnie poranki na łyżwach dla najmłodszych. Harmonogram godzin otwarcia lodowiska jest dostępny na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu. Obiekt jest czynny codziennie w godzinach od 8:00 do 21:00. Obok "ślizgawki" można wypożyczyć łyżwy i kaski.

(MiS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017