Zamknij
REKLAMA

Droga zablokowana!

09:53, 21.03.2019 | J.J
REKLAMA
Skomentuj

Droga krajowa nr 12 stanowi bardzo ważny element komunikacyjny zarówno dla Leszna jak i Gostynia. Wielu mieszkańców obu tych miast korzysta z niej bardzo często. Tymczasem dziś rozpoczyna się remont jednego z odcinków. Każdy kto wybiera się do Leszna powinien o tym wiedzieć. W przeciwnym razie bardzo się zdziwi.

Kilka dni temu na wyjeździe z Leszna w kierunku Gostynia ustawiono znaki informujące o utrudnieniach na drodze krajowej numer 12. Z Gostynia do Leszna dojedziemy bez większych utrudnień, ale z powrotem będzie znacznie gorzej.

Od dziś, wjeżdżając do Leszna ulicą Kąkolewską od znaku „Leszno” do Ronda Grzybowo mamy drogę jednokierunkową. Przejedziemy tam tylko i wyłącznie w stronę Leszna. Prawy pas ruchu z uwagi na remont został wyłączony. Wracając z Leszna musimy kierować się na Nową Wieś, w której należy skręcić w lewo i przez Kąkolewo dojechać do drogi krajową numer 12 w stronę Gostynia - Zadanie jest realizowane w ramach inwestycji pt.: „Przebudowa drogi krajowej nr 12 w granicach miasta Leszna”- informuje Urząd Miasta Leszna.

Wracając tą drogą z Leszna do Gostynia, musimy też wziąć pod uwagę, że w godzinach szczytu odcinek drogi krajowej nr 12 w Kąkolewie będzie trudny do przejechania ze względu na to, że jest to droga podporządkowana.

Aktualne informacje na temat inwestycji drogowych w Lesznie można śledzić na stronie www.leszno.pl.

                        

(J.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

hej hej

1 0

Alternatywna droga z Leszna.
Początkowo poruszamy się trasą objazdu, tj. droga na Nową Wieś. Przed opuszczeniem Leszna, skręcamy w prawo w polna drogę (jest dość dobrze utrzymana, bez dziur) przed lasem. Jedziemy wzdłuż ściany lasu aż do Nadleśnictwa przy drodze nr 12. Skręcamy do Nadleśnictwa i wyjazdem z Nadleśnictwa na 12 wyjeżdżamy w prawo na Gostyń. 21:54, 27.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bej bej

1 0

sory ;-) skręcamy z drogi na Nową Wieś w LEWO 21:55, 27.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gostyn24.pl | Prawa zastrzeżone