Zamknij

Z dumą odebrali świadectwa. Zaczęło się odliczanie... Przed nimi ważny egzamin

07:00, 30.04.2023 mis Aktualizacja: 09:23, 30.04.2023
Skomentuj Foto: ZSOiZ Krobia Foto: ZSOiZ Krobia

W szkołach ponadpodstawowych żegnano tegorocznych maturzystów. Byli wśród nich także absolwenci Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi. Nie oznacza to jednak, że rozpoczęli wakacje. Przed nimi jeden z najważniejszych egzaminów w życiu.

W miniony piątek, tegoroczni maturzyści żegnali się z nauczycielami i rówieśnikami, z którymi spędzili ostatnie cztery albo nawet pięć lat nauki. Tak było też w Zespole Szkól Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi.  

- Jak na maturzystów przystało rozstali się w sposób niezwykle uroczysty i dojrzały. Były kwiaty, łzy wzruszenia, podziękowania dla dyrekcji, wychowawców i nauczycieli. Młodzi absolwenci z dumą odebrali świadectwa i nagrody za naukę, zaangażowanie w życie szkoły, środowiska lokalnego i osiągnięcia sportowe. Dumni rodzice otrzymali listy gratulacyjne - informuje Sylwia Ciesielska, nauczycielka ZSOiZ w Krobi.

[FOTORELACJA]10128[/FOTORELACJA]

Z kolei młodsi koledzy i koleżanki życzyli absolwentom powodzenia w czasie majowych zmagań egzaminacyjnych i wręczyli im piękne róże.

Maturzyści choć pożegnali mury szkoły kilka tygodni wcześniej niż pozostali uczniowie, to nie rozpoczęli wakacji. Zaczęli odliczać do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu, jakim jest matura.

Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy jak najlepszych wyników!

[ALERT]1682785920297[/ALERT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!
                            

(mis)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

O62O62

0 0

No to trzeba zamówić mszę św. O POWOŁANIE KAPLANSKIE


19:11, 30.04.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%