Zamknij
REKLAMA

Wylicytowała i podarowała gminie. Teraz będą mogli z niej korzystać wszyscy...

14:27, 14.04.2021 | M.S
Skomentuj Zdjęcie/facebook Gmina Krobia/Canva/fotomontaż
REKLAMA

Informacja ta zapewne ucieszy wszystkich cyklistów. Pierwsza, samoobsługowa stacja naprawy rowerów stanęła nie dawno w Krobi. Będzie z niej można korzystać bezpłatnie 24 godziny na dobę. To prezent od Pani Katarzyny Sztobskiej, która wylicytowała urządzenie podczas charytatywnej aukcji i podarowała je mieszkańcom gminy.

Na skwerze, obok przystanku PKS przy ul. Ponieckiej w Krobi, stanęła pierwsza w tej gminie samoobsługowa stacja naprawy rowerów. Wyposażona jest m.in.: w uniwersalną pompkę do opon, zestaw imbusów i kluczy, wkrętak oraz łyżkę do opon. Ze stacji korzystać mogą nie tylko mieszkańcy gminy, ale też wszyscy miłośnicy turystyki rowerowej, których spotkać można chociażby na ścieżce z Krobi do Karca.

Urządzenie podarowane zostało przez Katarzynę Sztobską, mieszkankę Krobi, która wylicytowała je podczas aukcji charytatywnej. Stacja wystawiona została na firmę z Leszna i pierwotnie miała kolor różowy. Po otrzymaniu informacji gdzie urządzenie zostanie zamontowane, przemalowano je na kolor czerwony i dodatkowo oznakowane herbem Krobi. 

Przedstawiciele gminy chwalą gest mieszkanki i dziękują, ale liczą  też, że urządzenie nie stanie się celem wandali, a sami cykliści korzystać będą mogli z niego zawsze wtedy gdy zajdzie taka potrzeba.

[ALERT]1618403197972[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ortort

1 1

pani MS niedawno piszemy razem! 19:54, 14.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%