Zamknij
REKLAMA

Jest już ponad pół miliona! Trudno opisać słowami, co dzieje się wokół tej akcji

13:18, 18.04.2021 | M.S
Skomentuj Foto: Canva\fotomontaż Gostyn24
REKLAMA

Serce bije coraz mocniej... Zebranie tak niewyobrażalnej kwoty jaką jest 1,5 miliona zł, przez jedną tylko osobę, która wcześniej nawet nie potrafiła wyobrazić sobie takich pieniędzy, to zadanie niewykonalne. Chyba, że przekona się innych, że warto pomagać... W przypadku zbiórki na rzecz Marty Szymańskiej z Karolewa tak się właśnie dzieje. Akcja odbiła się szerokim echem, a tysiące ludzi odpowiedziało na apel pomoc w ratowaniu jej zdrowia i życia.

Wszystko to sprawiło, że w kilka tygodni udało się zebrać ponad pół miliona złotych, z czego przedostatnie i ostatnie sto tysięcy w dwa dni. To pokazuje jak wielka jest determinacja wśród mieszkańców naszego powiatu, którzy zaangażowali się na 1,5 miliona procent. Takie informacje możemy przekazywać codziennie. Dwa dni temu trudno było uwierzyć, że można zebrać tak dużo w tak krótkim czasie.

Dziś jesteśmy pod jeszcze większym wrażeniem i z podziwem i jeszcze większą nadzieją patrzymy na to co się dzieje. Minęły niespełna dwa dni, a na koncie #Serce dla Marty utworzonym na platformie siepomaga.pl jest już 525.053,08 zł. (stan na godz. 13.) Nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie prawie 11 tys. osób, które dokonały wpłat na konto akcji i tysięcy kolejnych, które udostępniają informacje o zbiórce na swoich profilach facebookowych, organizują challenge, licytacje, tworzą grupy wsparcia, skarbonki czy inne akcje. Dzięki! Serdeczne podziękowania przekazujemy dla Justyny Łowickiej i Patrycji Matysiak, które wylicytowały makaroniki i napompowane optymizmem serduszkowe balony dla Marty, jakie nasza redakcja przekazała na rzecz akcji #sercedlaMarty.

 

Zgodnie ze złożoną obietnicą, w najbliższy wtorek ruszą też sms-owe licytacje, które przy udziale Gostyn24 organizuje Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu oraz Stowarzyszenie "Dziecko". Zakończyliśmy kwestie formalne, a z technicznymi jakoś sobie damy radę. Dojdzie więc kolejne narzędzie, wspierające akcję #Sercem dla Marty, na którą patrzymy z podziwem i niedowierzaniem, bo takiej ofiarności, empatii i serdeczności, dawno w powiecie gostyńskim nie widzieliśmy. Jeszcze raz za to wszystko dziękujemy!
 

[ZT]51502[/ZT]

[ALERT]1618746387457[/ALERT]

[ALERT]1618744673661[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Ja Ja

2 1

Trzymaj się
Martusia!!!!! 16:40, 18.04.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

19751975

1 1

Będzie dobrze,robimy co możemy👍 20:03, 18.04.2021


REKLAMA
0%