Zamknij
REKLAMA

Po udanym debiucie w 2019 roku i po pandemicznej przerwie wraca impreza biegowa "Famag Bieg Poniecka 10-tka"!

15:41, 21.06.2022 | MiS
Skomentuj Foto: Gostyn24
REKLAMA

Po udanym debiucie w 2019 roku i po pandemicznej przerwie wraca impreza biegowa "Famag Bieg Poniecka 10-tka", którego trasa wiedzie ulicami Ponieca, dróżkami leśnymi i śródpolnymi. Nie jest to trasa na bicie "życiówek”, ale ukończenie jej na pewno daje sporo satysfakcję biegaczom. Każdy otrzyma medal puchary i weźmie udział w losowaniu nagród, a na najlepszych czekają dodatkowo bony na sportowe zakupy. 

"Famag Bieg Poniecka 10-tka” zadebiutowała na biegowej mapie powiatu gostyńskiego w 2019 roku.

- Wysoka frekwencja, urozmaicona trasa, wyjątkowe medale oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji przyczyniło się do pozytywnej oceny biegu. Niestety ze względu na pandemię biegacze w Poniecu po raz drugi mogą się spotkać dopiero w tym roku, w sobotę 16 lipca - mówi Łukasz Idowiak, dyrektor OSiR w Poniecu. 

Przygotowania do kolejnej edycji biegu trwają.

- Dopinamy ostatnie szczegóły, zarówno pod względem formalnym, jak i organizacyjnym. Wspólnie z poniecką firmą Famag, sponsorem tytularnym biegu, chcemy powtórzyć sukces pierwszej edycji, kiedy to usłyszeliśmy mnóstwo pozytywnych opinii - powiedział Łukasz Idowiak, Prezes OSiR w Poniecu.

Trasa pozostała niezmieniona. Przeważać będą drogi leśne, śródpolne i niewielki, odcinek asfaltowy, liczący około 3 km. Start i metę ulokowano na stadionie sportowym w Poniecu.

- Nie jest to trasa na bicie "życiówek”, ale ukończenie jej da na pewno satysfakcję. Zapisy na bieg już trwają. Mamy dwa pakiety startowe podstawowy w cenie 50 zł i rozszerzony w cenie 110 zł, w którym znajduje się okolicznościowa koszulka techniczna - zachęca dyrektor Łukasz Idowiak.

Chętni mogą zapisywać się -TUTAJ-

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane będą do północy 9 lipca 2022 roku. Do wyboru są dwa pakiety - podstawowy (koszt 50 zł) i rozszerzony - udział w biegu oraz koszulka funkcyjna przygotowana specjalnie dla 2 Famag Bieg Poniecka 10-tka (110 zł).

Dla najlepszej trójki biegaczy w kategoriach open mężczyzn i kobiet przygotowano puchary oraz nagrody rzeczowe - bony o wartości 400-300-200 do wykorzystania w sklepie sportowym. Ponadto każdy uczestnik biegu otrzyma medal i będzie miał możliwość udziału w losowaniu nagród m.in. wejściówki na siłownię i bowling. .

[ALERT]1655815777593[/ALERT]

(MiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

GregGreg

2 2

No i to jest świetna inicjatywa! Popieram! 10:32, 22.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%