Zamknij
REKLAMA

To koniec Gminnego Ośrodka Kultury w Pępowie! Obecny dyrektor nie rozpacza...

11:36, 24.02.2021 | M.S
Skomentuj Archiwum Gostyn24/fotomontaż
REKLAMA

Za kilka dni Gminny Ośrodek Kultury w Pępowie przestanie istnieć.., ale tylko z nazwy. Zgodnie z podjętą przez radnych uchwałą, zmieni on nazwę na Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Dyrektor placówki Leszek Żelazny nie ma żadnych obaw,  a wręcz przeciwnie - cieszy się ze zmian,  bo oferta Ośrodka zostanie poszerzona.

Gminny Ośrodek Kultury w Pępowie z początkiem nowego tygodnia zmieni nazwę na Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Było to możliwe po likwidacji Wydziału Kultury i Sportu w Urzędzie Gminy Pępowo, który przeszedł pod skrzydła GOK. - Jesteśmy przygotowani. Nie mamy żadnych obaw - zapewnia Leszek Żelazny, dyrektor GOK w Pępowie.

W ramach przekształceń pracownik zlikwidowanego Wydziału Kultury i Sportu przejdzie do Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej, gdzie będzie pełnił funkcje menadżera sportu. Na etacie w GOKSiAL zatrudniono również osobę, która do tej pory zajmowała się pracami technicznymi na umowę zlecenie w urzędzie. Była to konieczność, gdyż w ramach reorganizacji - Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej przejął też administrowanie nad kilkunastoma obiektami, m. innymi halą sportową przy SP w Pępowie, stadionem, boiskiem w Skoraszewicach, placami zabaw, wiatrakiem "Franciszek",  stanicą rowerową czy cegielnią. Nowa jednostka zatrudniać będzie łącznie 9 osób, z czego 4 pracowników cały etat, 2 pracowników na 3/4 etatu, 2 pracowników 1/2 etatu i księgową 1/4 etatu.

- Poszerzamy zakres naszych obowiązków, ale też swoją ofertę. Działamy jako zespół i choć każdy będzie odpowiedzialny za coś innego, to bez względu na to, czy będziemy organizować wydarzenie sportowe czy kulturalne, to wszystkie ręce na pokład, by wyszło jak najlepiej - mówił dyrektor Leszek Żelazny. 

[ALERT]1614162977971[/ALERT]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

NeroNero

10 0

Jeszcze dłuższą nazwę niech wymyślą to braknie liter w alfabecie do skrótu 14:31, 24.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%